Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a barátom még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a barátom még mindig szerelmes a régebbi szerelmének?

Figyelt kérdés
Mikor együtt vagyunk sokszor beszél róla. Meg sokszor beszél arról mekkora fájdalmat okozott neki. Sokszor mutat róla képeket. Elég közel laknak egymáshoz és néha össze futnak és akkor folyton róla beszél. Milyen szép stb. Sütöttem neki sütit amit hazavit és megkérdeztem, hogy milyen lett. Azt mondta hogy nagyon jó. Majdnem olyan jó mint xynak. Megkérdeztem tőle, hogy érez e iránta valamit . De azt mondta, hogy nem . Szerintetek ?
2018. dec. 14. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Soha nem lesz túl rajt. Te csak pótlék vagy neki.
2018. dec. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is csak pótlék vagy. Ha nincs ló, jó egy ideig a szamár is. Nagyon megaláz téged. Én a helyedben kidobnám.
2018. dec. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

“Majdnem olyan jó mint xynak.“


Na elmegy ez a pasi a pcsába, hogy ilyet mond. Páros lábbal rúgnám ki. De te ezt miért hagyod? Ha nem vársz el tiszteletet, nem fognak tisztelni.

2018. dec. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Hat... téged sem az eszedért tart az biztos
2018. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Mondd, hogy kamu. Ilyen hülye nem lehet valaki.
2018. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha valakit el tudtunk engedni, akkor semleges számunkra.Nem negatív, nem pozitív, semleges, és nem foglalkozunk vele intenzíven.


Ezt jól jegyezd meg.

2018. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:

Ha szomorú a barátod, hívd fel magatokhoz a csajt, hogy szexeljenek egyet, hátha jobb kedve lesz.


Ha nem dobod ki a pasid, ez lesz.

2018. dec. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Ők kavartak a hátam mögött. Én hülye nem dobtam ki idejében, ma már bánom, még mindig nem sikerült helyre tennem az önbecsülésem. Te ne járj így!!
2018. dec. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!