Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl rajta, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, ha úgy érzem ő volt az egyetlen aki számít?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok egész életemben két barátnőm volt, és ő volt az egyetlen akivel igazán jól éreztem magam, de ő dobott úgy érezte nincs közös jövőnk. Nehezen beszélek emberekkel, ritkán érzem magam jól közöttük, de családod szeretnék. Mindkét esetben a lány szedett fel engem. Úgy érzem ez volt az utolsó esélyem a boldogságra, ő volt az igazi nekem pedig neki nem én voltam. Úgy érzem nem fogok tudni túllépni rajta és nekem már nem lesz senkim. Mégis hogyan fogadjam ezt el?

2018. dec. 14. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

"Nehezen beszélek emberekkel, ritkán érzem magam jól közöttük, de családod szeretnék."


Akkor folyamatosan emberek között kellene lenned, méghozzá úgy, hogy nem lenne választásod. Vagy az is benne van a pakliban, hogy ha besokallsz, akkor magadra zárod az ajtót? Csak mert egy normális család nem így működik.

2018. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem érzem jól magam köztük, mert elég unalmas vagyok, úgy érzem, a barátnőim mindig azt mondták, hogy nem jön az érzelem.
2018. dec. 14. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:

"ő az utolsó, kivel boldog lehetek; nem mehet még el, ennél több emlék kell, szívem egy bezárt vár; senki nem jut be már... Azt álmodom, hogy létezel..." Unique/Angyal; ez a dal jutott eszembe


Van még hal a tengerben, ne legyél szomorú. !!!:) Nekem pl azt mondta valaki, 64 olyan lélek van most leszületve, akivel meg tudom élni azt a nagyon magas szerelmes minőséget!!:)

2018. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden férfi meg akar halni amikor dobják. Lesz idő mikor már a nevére sem emlékszel.
2018. dec. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, véletlenül nem azért vagy te "unalmas", mert alig-alig érdekel téged valami, úgy általában véve?
2018. dec. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

*Kérdező, véletlenül nem azért vagy te "unalmas", mert alig-alig érdekel téged valami, úgy általában véve?*


Attól miért lenne unalmas? Magyarázd már el kérlek, hogy ezt hogyan kapcsoltad össze. Ha valakit kevés dolog érdekel de az elméjülten, az sokkal jobb mintha minden érdekelné felszìnesen. Továbbá fogalmam sincs hogy ez a tipp honnan jött a fejedben :D Még egy emberről akit ismersz sem tudhatod hogy mi minden érdekli mert pl beszélni nem szeret róla. Volt egy férfi akiről azt hittem az ismeretségünk első évében hogy semmi nem érdekli, mert sosem mesélt ilyenekről. Egy év alatt derült ki hogy nagyon is széles az érdeklődési köre csak annyira szerelmes volt hogy egyfolytában én és a kettőnk dolgai érdekelték ha velem volt. Szóval ez egy elég kétes felvetés (és igen azóta a férjem ezért fakadtam ki ennyire :D )


Leìrtam egy regényt, de a kérdezőnek nem mondtam még semmit. Idővel jobb lesz. És előbb-utóbb biztosan megtalálod az igazi "igazidat" :)

2018. dec. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!