Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan csúnya fiú, aki egyetlen egy szép lány szemében helyesnek számít?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 23:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezik.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. máj. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen,az emberek ízlésén nem lehet kiigazodni


De nőknél is vannak ilyenek.Például aki nekem álomnőnek számít az a férfiak többségének nem jön be egyáltalán

2013. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De persze itt is megy az emózás, hogy ronda vagy, közben meg a szép lány kellene. A többire nem is gondolnál, mi?
2013. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Létezik, ahogy lányok közül is van olyan akit általában csúnyának, valaki pedig szépnek tartja... Nekem az első barátnőmet mindenki halálrondának találta, én pedig gyönyörűnek..
2013. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Van hát, én is csomó jó nőnek bejövök azt a jó isten óvjon meg hogy meglássál xd
2013. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The Other ***** válasza:
Biztosan létezik, de a realitáshoz hozzátartozik, hogy az a szép lány nagy valószínűséggel több (tíz)ezer kilométerre lakik és foglalt...
2013. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és ismét feltűnt a ronda fiúcska akinek bezzeg szép barátnő kell. Na melyik nem a felszínesebb ?
2013. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

tényleg felszínes dolog amikor a pasik sírnak hogy egy jó nő sem akar kavarni velük,ha meg ajánljuk hogy kezdjen kevésbé csinossal rögtön kiakadnak hogy de ők nem tetszenek nekik

amúgy ez szerelem

az ember személyisége fontosabb mint a külső és akkor is vonzódsz hozzá ha más szemében nem vonzó

2013. máj. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!