Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tolhatok ki a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tolhatok ki a legjobban a csalfa exbarátnőmmel?

Figyelt kérdés

Bő egy havi terror és megvetés után a barátnőm szakított velem, és a tudtomon kívül az egyik munkatársával kavar. Tegnap megtudtam, és a telefonjával csináltam néhány képernyőfotót a legegyértelműbb beszélgetésekről. Együtt élünk. Háromszor kérdeztem rá, hogy van e valaki a képben, és mindháromszor nemleges választ kaptam. Lesz egy karácsonyi bulijuk vasárnap, ezt szeretném a lehető legjobban tönkretenni barátnőmnek. Nagyon fontos neki a munkahelyi megítélése.


Én azt gondoltam, kinyomtatom a képernyőfotókat, a bulira készülő barátnőm orra alá dörgölöm,kidobom a házból, majd lemegyek, és a képernyőfotók sokszorosított és kicsinyített másolatával szórom tele a járdát a bulihely előtt.


Lehet, hogy nem a legjobb terv, de két dolgot akarok elérni: minél jobban készüljön ki, és költözzön el a városból.


Ti jöttök!



2018. dec. 15. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapig terrorban tartott, meg éreztette veled a megvetését, te tudtad, hogy más dugja melletted, és mindezt eltűrted. Ezek után bocsi, de nem tudlak komolyan venni, és elhinni, hogy egy ilyen kaliberű férfi képes lenne olyan dolgokra, mint a bosszú. De hajrá.
2018. dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Miért dörgölnéd az orra alá, meg dobnád ki a buli előtt? Ha annyira bosszútállni akarsz, akkor már csináld ezeket utána. Mondjuk ez a sokszorosítós dolog, csak akkor ütne, ha tudják, hogy te vagy a párkapcsolata. Amúgy meg, csak lejáratnád magad.

32/f

2018. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Pedig szerintem remek ötlet. Hogy még nagyobbat üssön, tegyél magadra aggancsokat, és kiabálj az utcán, hogy "megcsalt a barátnőm"!
2018. dec. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
#3 Biztos meg lehet annak a nőnek is találni az Achillesz-sarkát, mi? :D
2018. dec. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Kikeszulni sem fog es a varosbol eltunni sem.

Ellenben veled a biztonsagiak, szemelyzet osszeszedeti a szemetet.

Te fogsz a legjobban egni.

2018. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Hülyeség kinyomtatni a képeket, szemetelésért még te kapnál a pofádra. Munkahelyi e-mail címekre kell továbbküldeni, valamint az összes ismerősének facebookon, a szüleinek és minden rokonának, akinek számít a véleménye. De egy olyan puhap*cs, akit terrorban tud tartani egy nő, úgysem fogja ezt meglépni.
2018. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Ugyanennyi energiával, amit erre szánsz, már másik 5 csajt lehet felszedni és velük továbblépni,

ENNYI :-)

Mekkora nagy baromság ez az egész bosszúállósdi úgy általában a világban :-)

Én sajnáltam rá időt-energiát mindíg, mert nekem is volt hasonlóban részem :-)


De mindenki azt tesz amit akar.

2018. dec. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

A bosszú jó, mert igazságos! Hajrá!


(Egy bosszúálló, aki nem bánta meg)

2018. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy tolhatsz ki vele a legjobban, ha semmibe veszed és többet nem foglalkozol vele.
2018. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!