Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mivel lehet titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mivel lehet titeket legjobban kiengesztelni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel,hogy nagyon megbànt a szerelmetek (nem megcsalás) Látni sem akarod.Hogyan/mivel érdemes próbàlkozni?

Jöhetnek az agyament ötletek is,mint a filmekben tényleg kìváncsi vagyok.

De legyünk egyenlőek,pasik véleménye is jöhet.



2018. nov. 6. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha egyszer hátba szúrtak,akkor már sehogy.A tüske bennem maradna.Nàlam ez a kategória az,amikor hülyènek nèznek,átvernek,vagy csúnyán bánnak/beszèlnek velem,illetve ezek kombinációja.Megtanultam,hogy ilyenkor kell hátra fordulás nèlkül rohadt messze futni úgy,hogy más fogja a kezedet.A boldogság a legjobb bosszú.Nem pedig belelèpni ugyanabba a folyóba,amit már beszennyeztetek...
2018. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén elbeszélgetünk a problémáról, feltárjuk az okokat/miérteket, és levonjuk belőle a konklúziót, amit szintén megbeszélünk.
2018. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A folyót amit màr beszenyeztek?

Ez kicsit felszínes hozzáállás,nyilván akkor dobunk el ilyen könnyen egy kapcsolatot ha képtelenek vagyunk mélyebb érzelmekre.

A kérdés az ok-okozat alapon alapul,tehát a felvázolt szituációban nem csak úgy brahiból van megbántva.

Ja és szigorúan elméleti.

2018. nov. 6. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. Amikor megbánt a férjem, azt akarom, hogy hagyjon békén. Ne szóljon hozzám, ne érjen hozzám, ne kerüljön a szemem elé. Ez az állapot fél-1 órát tart. Ha lehiggadtam, én megyek oda hozzá
2018. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

-Tankcsapda koncertjegy

-Egy tábla csoki vagy egy doboz bonbon ( lehetőleg alkoholos, mogyorós vagy fehércsoki és valami tényleg jó minőség)

- Maratoni szexmenet olyan feltételekkel amelyekkel Én akarom


Lehet válogatni

2018. nov. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyjon békén kicsit amíg lehiggadok, aztán kérjen bocsánatot őszintén, és beszéljük meg hogy engem miért bántott amit mondott/csinált, ő miért mondta/csinálta, és legközelebb milyen alternatív megoldást fogunk találni, hogy több ilyen ne legyen.

Számomra a problémát nem oldja meg a bonbon meg a szex meg a kedveskedés, mert a tüske bennem marad, és hiába feledteti el velem ideiglenesen, elő fog jönni hogy vajon azért mondta azt, amit, mert tényleg így gondolja, azért csinálta mert nem vagyok fontos neki, és hasonlók.

2018. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!