Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan mondják, család, barátok, osztálytársak, hogy mennyire szép és csinos vagyok, és hogy biztos egy csomó fiú belém szerelmes. Hát, én igazából ezt egyáltalán nem tapasztalom. Oké, nem mondom, hogy nem volt még fiú, aki ne próbáld volna bepróbálkozni, de azok nagyképű majmok voltak, úgyhogy elküldtem őket. A helyesebb fiúkat, akik aránylag rendesek is, olyan, mintha egyáltalán nem érdekelném. Mi lehet a baj? A túl szép lányokhoz nem mernek közeledni a fiúk? Egyébként elég okos is vagyok, jól tanulok meg minden, és igazándiból nem is szeretnék én barátot magamnak, amíg nem találok valakit, akibe szerelmes tudnék lenni, szóval, ha akármilyen fiú bepróbálkozna, biztos, hogy elküldeném. Ezt érzik a pasik? És a náluk okosabb lányoktól félnek? Vagy mi lehet a baj?

15L


2010. jún. 27. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom
2010. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl szépnek és okosnak tartod magad... Talán a beképzeltséged miatt nem mernek közeledni? Ha annyira szép vagy linkelj képet, majd mi megmondjuk!!
2010. jún. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

privátban küldessz képet?

Mert ha a külső okés akkor sok a homosexuál körlötted

2010. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem én tartom magam szépnek, hanem nagyon sokan mondják, és épp ezért, amiért olyan, mintha a fiúkat különösebben nem érdekelném, nem is nagyon tudom nekik elhinni. képet nem mutatok, nem szeretném, ha felismernének, bocsi. és nem vagyok beképzelt.
2010. jún. 27. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha gondolod küldj magadról képet privátban és megmondom hogy van e baj a külsőddel.

Nyugi, nem küldöm tovább.

19F

2010. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egoista vagy...mármint ha el is hiszed h szép vagy..és még az igényeid is nagyok...ja és a pasikat nem nagyon érdekli h okos e vagy sem..xD
2010. jún. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem ismertek, és nem vagyok egoista. nem nagyok az igényeim! Nekem egyáltalán nem kell most pasi, csak az a kérdés, hogy az olyan fiúk, akik nem mentek már végig a fél városon, miért nem próbálkoznak. :)
2010. jún. 27. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen az öltözködésed? Egyszerű, divatos...stb..?

Ez sokat számít. De lehet h a stílusod olyan h vonzod a "bunkó" pasikat és taszítod a "normális"akat, de közbe mást vársz..


Szívesen beszélnék veled MSN-en, mert én pont olyan vok akit álíltólag nem érdekelsz, akkor le tudnám írni miért :D

2010. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

öltözködés... nem vagyok divatmajom, de azért követem a divatot, amennyire tudom. Azt nem mondanám, hogy vonzom a bunkó pasikat, mert ők se szoktak bepróbálkozni, csak ha mégis próbálkozik vki, az általában bunkó :P

írj privit

2010. jún. 27. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen, mi visszahúzódóbb fiúk nem igazán merünk lányokhoz közeledni, nemhogy SZÉP lányokhoz... :) De azért írtam én is egy privit...

2010. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!