Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erdemes ujra kezdeni, ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes ujra kezdeni, ha igen mikor keressem?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A parommal egyszeruen tokeletes volt a kapcsolatom

Alig veszekedtunk, ha igen akkor nagyon hamar tul is leptunk rajta

Mindenki irigyelt minket, hogy milyen szerelmesek vagyunk, mennyire odavagyunk egymasert.

Kiderult nekem par eve egy betegseg, ami miatt immungyengitoket kell szednem. De elfogadta, igy jottunk ossze mert elotte mar tudta, sokat jart be hozzam a korhazba stb. Tamogatott.

2 honapja benyeltem huvelygombat amibol egyszeruen nem tudok kijonni.

A nogyogyaszom mondta, hogy a gyengitok miatt

Elfogadta, tamogatott, hogy nem hagy el.

Egy honapja viszont egyre tavolsagtartobb lettem, egyre feszultebbek lettunk, allandoan martuk egymast, nem tudunk megbeszrlni semmit, gondolom gyulemlett nem tudtuk levezetni.

Odaig fajultunk, hogy tegnap elott mar nem tudott megcsokolni sem, azt mondta egyszeruen nem tudja elengedni magat, mrrt feszult. Szakitott. Mondta h nagyon szeret de hogy 1 honapja probaljuk helyrehozni de nem megy. De biztos vagyok benne, hogyha a gomba elmulna jo lenne ujra minden

Igen kezeltuk magunkat ! Kivul belul, nincs ping pong jatek

De a szivem szakad meg estudom hogy szeret.. de nehez

A feszultseg miatt

Erdemes lenne valamikor keresnem? Van esely az ujrakezdesre? Jelenleg hahthatatlan de hatha kap idot es meggondolja magat:(

Koszonom a valaszokat!


2018. dec. 16. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
En nem ertem, minek kezdenetek ujra.
2018. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Nehéz ilyenkor ötletet mondani, mert nem ismerjük a párod, mennyire érzelmes, lelkiismeretes, az biztos, hasonló helyzetben én biztos segíteném a barátnőm. A vágy levezetésére meg van kismillió módszer, megcsalás nélkül is.

De még ha meg is csal, akkor is szerethet bőven, hogy nem hagy el.

Más a szeretet, meg a vágy, férfiaknál.

Ha nem vágtál a fejéhez nagyon súlyos dolgokat, akkor olyan mély nyomot nem hagyhattál benne, hogy haragudjon rád.

A hosszú kapcsolat titka, az elfogadás, meg a gyakorlatilag 0 számú veszekedések.

2018. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Érzelmes, nagyon romantikus, meg álmodozó.

De biztos mondhattam olyat, ami mélynyomott hagyott benne, úgy ahogy ő is.

Igen támogatott.. De nem tudja megmagyarázni h miért hidegült el.

De azóta vannak ilyen veszekedések... eleinte nem volt kb 1 hónapig.

nem tudom mi lenne a jobb, eddig is utáltam magam ezzel a betegséggel, de így.. pláne :(

2018. dec. 16. 11:47
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, ámítod magadat.

Nem volt "egyszerűen tökéletes" a kapcsolat, ha egy elhúzódó egészségügyi gond után, 1 hónap után dobott.

Te a hüvelygombára fogod, de az az igazság hogy a srácnak nem volt ereje kitartani melletted. Ez simán lehetett amiatt is mert te voltál totál elviselhetetlen, de lehet csak egyszerűen nem voltatok kompatibilisek.


Barátnőmnek komoly kismedencei műtétje volt. Kb 1.5 éve voltak akkor együtt a párjával. Katéterezésre is sor került, úgy ült mellette a párja heteket. Hónapokba telt, mire a csaj felépült. Ma, 5 évvel később is boldogok, együtt vannak.

A Te exed meg elhagyott 1 hónap nuku szex után.

Ebbe a "tökéletes" kapcsolatba, ahol állandóan martátok egymást, akarnál visszamenni?

2018. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet èrrek a #4-sel.

Az a kapcsolat, ami csődbe megy 1-2 hónapnyi szexmentessèg miatt, az egy fabatkát sem èrt. Legalább így most kiderült.

Eddig is csak látszat idillisèg volt, valószínű korábban sem tudtátok rendesen elsimítani a nèzeteltèrèseket, csak a kielègítő szexuális èlet feledtette a gondokat. Most hogy a szex nem zökkenőmentes, nagyon gyorsan kibukott a dolog. Nem attól lesz jó egy párkapcsolat, hogy a feszkót szex-el levetetitek.

Èn nem látom èrtelmèt az újrakezdèsnek, hisz az első adandó kis problèmára már be is adta a kulcsot.

2018. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!