Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmi biztonság bipoláris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmi biztonság bipoláris férfi mellett?

Figyelt kérdés
Van akinek bipoláris a párja? Akivel lehetne erről beszélni?

2018. dec. 17. 08:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nincs mellettük érzelmi biztonság, sose lesz, ne általsd magad, mindig az aktuális érzelmet fogja átvinni a kapcsolatba és ezt 100%osan fogja megélni. Nem, nem akarok erről privát beszélgetni, csupán leírom, hogy ne reménykedj évekig.
2018. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem lesz...
2018. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem, sajna.
2018. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30%

A "bipoliráis zavarnak" nevezett dolog nem egy betegség, hanem egy állapot, amely megváltoztatható, sőt, teljesen megszüntethető.

Ha pszichológushoz mentem volna, akkor engem is ezzel és még sok más dologgal diagnosztizált volna korábban, de szerencsére nem mentem soha, mert mindig is tudtam, hogy az úgynevezett "mentális betegségek" valójában nem betegségek, hanem állapotok, amelyeken az ember változtathat, ha megvan benne a változtatásra való hajlandóság. De sokan nem változtatnak, mert jól érzik magukat az áldozat szerepében. Én is sokat sajnáltattam magam egy időben.


Nézesd meg ezt a videót a pároddal:

https://www.youtube.com/watch?v=euZJE1mIFHo

Kezdje el megfigyelni az érzéseit. A hatás azonnal érezhető lesz.

2018. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

Az előző jól írja, a Diagnostic Statistical Manual (a könyv ami minden pszichiáternek alapkellék) kb. úgy diagnosztizálja az embereket különböző mentális betegségekkel, és esetlegesen zárják el őket a társadalomtól, ahogy a sötét középkorban a Malleus Maleficarum segítségével boszorkányokat üldöztek.

A skizoid személyiségzavar, bipoláris zavar stb. mind csak címkézés, egy kutatás sem támasztotta még alá, hogy ezeknek lenne valamilyen biológiai hátterük, ezek csak állapotok, amiknek megvan az okuk, amiket kezelni lehet gyógyszerek NÉLKÜL.

2018. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
És meg is jöttek a szcientológia hívei is.
2018. dec. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Jah...gyógyszerek nélkül...az ilyenek mint ti nem is tudom mit képzeltek,mikor egy bipolárisnak vagy skizofrénnek azt tanácsoljátok hogy ne szedje a gyógyszereit,aztán majd belefojtja a gyerekét a Dunába,vagy kiugrik vele a 10.ről. Szégyelljétek magatokat. Ezek olyan betegségek amivel lehet teljes életet élni,de csak is kizárólag GYÓGYSZERREL!
2018. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Szcientológia? Egy bipoláris belefojtja a gyereket a vízbe? Ti elmebetegek vagytok.
2018. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Igen ha olyan állapotban van és nem szedi a gyógyszereit akkor megtörténhet ahogy történnek is ilyen tragédiák,és minden esetben olyankor amikor kezeletlenül marad a beteg.
2018. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Azt sem tudod, hogy mi az a bipoláris zavar, csak terjeszted a balgaságokat ami az ostoba fejedből kipattan.

Mentálisan teljesen egészséges emberek is ölik meg a csecsemőiket, dobják a kukába. Ennyi erővel szedjen mindenki SSRI-t, hisz csak így tudjuk megakadájozni a csecsemőgyilkosságokat!!! A gyógyszergyárak és az állam biztos vihogva tapsolna neki, hogy érzelemmentes, biorobot lenne a társadalom.

2018. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!