Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom életében túlságosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom életében túlságosan jelen van az ex. Milyen szintig normális ez?

Figyelt kérdés
2 hónapja van egy párom. Régóta kerülget, de volt párja, akivel van egy közös gyereke, és mondtam, én nem leszek családszétrobbantó, úgyhogy amíg nem zárja le, addig engem hagyjon. Nyáron kimondták a végszót, de még nem tudott az asszony elköltözni, vett házat, de fel kell újítani, tehát még a párom lakásában együtt laknak. A gond az hogy szeretőnek érzem magam, mert hiába mondták ki hogy vége, együtt viszik a gyereket az óvodába, meg a párom is fuvarozza az exasszonyt, ha véletlen kell neki a saját kocsija, mert a nagysasszony az ő kocsijával jár dolgozni 5 km-re, szóval meg tudná oldani máshogy. Reggelente rohan haza tőlem hogy reggelit vigyen a családnak. Értem hogy ott a gyerek meg minden, de nem túlzás ez egy kicsit?

2018. dec. 18. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Jól érzed, pontosan az vagy, szerető! Az, hogy a gyerekét felelősségteljes apaként neveli, rendben van, ennek így is kell lennie. A felújítás idejére miért nem költözött hozzád, ha úgyis ott alszik? Én ezen azért elgondolkoznék.Egy hosszú kapcsolatot nem lehet ilyen könnyen lezárni, és rögtön egy újba kezdeni mással, komoly érzelmekkel. Jelenleg pótlék vagy szerintem
2018. dec. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Így van, amíg az asszony nem vett házat addig nagyon hozzám akart költözni, csak én nem akartam, mert szerintem azt akarta hogy a család maradhasson a lakásában, és nem akartam hogy csak ezért akarja az egészet. Most nem annyira tépi magát hogy hozzám akar költözni.
2018. dec. 18. 10:11
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

gondolokdj .. miért tépné magát ha tudja h a felesége nemsoká elmegy ?

miért menjen muszályba ha idővel egyedül lakik majd ?


ha van gyerek akkor soha nem lesz teljesen lezárva a kapcsolat mert a gyerek miatt ez szükséges megtartani.

az jo pont h a gyereket nem dobta el mert ö aztán nem tehet semmiről


ha nem akarod igy ezt akkor lépj ki belőle

de ne várd el h hosszu éveket egy legyintésesel eldobjon magátől

forditott esetben se sem tudnád megtenni !

ö apa és ez élete végéig igy lesz !

2018. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg át vagy verve a palánkon, nagyon durván...

Láttad azokat a "válási papirokat"?


30N

2018. dec. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem házasok, nem is voltak. Házat tuti vett, mert a legjobb barátnőm szembe szomszéd hátát vette meg, szóval értesítve vagyok az építkezésről, persze ami kívülről látszik.
2018. dec. 18. 10:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Vagyis házát
2018. dec. 18. 10:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen egyértelmű a helyzet. A párod csak kihasznál téged, Ő még nem zárta ezt le magában, akkor sem , ha a gyerektől eltekintünk. Nem is értem, mi az, hogy a barátnőd számol be az építkezésről, nem beszéltétek ezt meg? Vissza fog menni előbb-utóbb, Te meg ott maradsz összetörve. Vannak kapcsolatok, amelyek véget érnek, de ez nem annak tűnik a leírásod alapján.
2018. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A párom semmit se tud az építkezésről, mert nem mond neki az ex semmit se, hogy hogyan áll.
2018. dec. 18. 11:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Higgy abban, amiben szeretnél hinni, ez a Te életed. Remélem, nem nekem van igazam, és jó vége lesz a dolognak.
2018. dec. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jól átvertek
2018. dec. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!