Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Változhat még a helyzet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat még a helyzet, ha esetleg személyesen beszélnénk meg?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve járunk. Mivel nem lakunk olyan közel egymáshoz,MSN-en és telefonon keresztül tartjuk a kapcsolatot,de amikor csak tudjuk,találkozunk.Eddig jól kijöttünk,most viszont nagyon összevesztünk,és úgy néz ki,szakítunk is :( Még egyszer fogunk találkozni,hogy visszaadjam a cuccait... Szerintetek ezt élőben helyre lehet hozni? Hátha ott jobban megértene...
2010. jún. 27. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
talán.
2010. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg írd le mi is történt mert ha pl megcsaltad 1 kutyával akkor nem tod helyrehozni.. ha beanyáztál haverjának akkor meg igen
2010. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy jött le neki hogy engem nem érdekel az ő baja,meg hogy nem is figyelek arra amit mond... és ez miatt...
2010. jún. 27. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Necces hogy utolsó találkozás jellegeként már a cuccokat cserélitek vissza, és nem leülni személyesen megbeszélni. Én is voltam ilyen helyzetben, rohadt távolság:S

Ha valóban tudsz változni a kapcsolat érdekében, és jobban figyelni a párodra, akkor érdemes még egy esélyt kérned hogy ezt tanusíthasd. Persze csak ha tényleg képes vagy rá, és ha valóban ezt szeretnéd.

Itt van a nyár, elmehetnétek lazítani egy hétvégére valahova.

2010. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj,hogy nem ad utolsó esélyt. :( Hiába mondom neki,hogy megváltozok,nem hiszi el,és azt mondja,hogy ha most megcsináltam,akkor legközelebb is meg fogom,és hogy ő ilyen csalódást még egyszer nem akar átélni.Csak reménykedem benne,hogy ezt élőben meg lehet beszélni,de nem tudom,mi lesz...
2010. jún. 28. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, érdemes-e helyrehozni. Mi lesz azután? Jobb lesz? Tényleg ő az optimális társ?
2010. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni, hátha személyesen jobban meghallgat. Viszont mivel még esélyt se akar adni a magyarázkodásra, szerintem ő már eldöntötte, hogy mit akar. Szerintem ne erőltesd nagyon, de próbáld meg. Már sajnos a második távkapcsolatomat élem és tudom, hogy sokkal könnyebb így összeveszni a párommal és megbeszélni is nehezebb. Tapasztalatszerzés...később már máshogy fogod látni a dolgokat, bárhogy is alakul, de azért kívánom, hogy sikerüljön, ha szeretnéd.
2010. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!