Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatba eljön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatba eljön, hogy az egyik fél érdektelenné válik a másik felé?

Figyelt kérdés

Általában 2 hónapig tudok fenntartani egy kapcsolatot, utána azt érzem, hogy érdektelenné válik a párom :( egyre kevesebbet foglalkozik velem, emiatt rossz érzés kerít hatalmába majd végül szakítunk!

Tudom, hogy velem lehet a probléma, de kíváncsi vagyok, hogy más is tapasztal-e ilyet? Mennyire általános?

31/F



2018. dec. 18. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
24%

Igen, van ilyen. Általában akkor fordul ez elő, ha "önmagad" adod, azt meg megunják hamar.

32/f

2018. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM minden kapcsolatban jön elő, de - mint sokan tapasztaljuk - itt-ott előjön.
2018. dec. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nagyon sokat vársz el a párodtól. Nem lehet 0-24-ben egy életen keresztül 100%-ot belerakni a kapcsolatba. A párod nem válik érdektelenné, egyszerűen csak beáll a kapcsolat egy "alapállapotba". Mint két normális ember léteztek egymás mellett. Nem lehet állandóan bújni meg romantikázni meg teljes tűzzel égni. De az, hogy alábbhagy a kezdeti rózsaszín köd nem jelenti azt, hogy a párod érdektelen vagy a kapcsolat rossz. Ez egyszerűen a természetes velejárója egy kapcsolatnak. De az élet zajlik, a párodnak is van rajtad kívül ezer másik dolog amivel foglalkoznia kell. Ha nem tudod elfogadni és tolerálni, hogy a párod nem tud egyfolytában babusgatni akkor minden kapcsolatodban ezt fogod érezni.
2018. dec. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem teljesen normális, ha abban a hatalmas lángoló szerelemben nincsen, legfeljebb 2 havi szusz. Mi az, hogy beáll? Két hónap alatt kétlem, hogy olyan szintre jutna egy kapcsolat, ahol kiég, mert annyit voltunk egymás szájába, hogy már másodpercre bontva tudjuk mi fog történni és ebbe "kissé" beletespedünk :D.

32/f

2018. dec. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem nem ismered önmagad annyira, hogy jól válassz párt. Másrészt pedig talán túl sokat elvársz, erre gondoltam én is. Lesznek viták, reggeli morcos ébredések, de ha kompromisszumot tudtok kötni, összecsiszolódtok. Én múltkor tányért tudtam volna hajigálni, három percig...aztán off. Ez egy ilyen sport.
2018. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!