Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van párom, akit szeretek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, akit szeretek, de árnyékot vet a kapcsolatunkra az exe. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, ő a férfi. Az exe volt az első nagy szerelme, évekig voltak együtt, aztán a lány szakított vele, ezzel összetörve a párom szívét. Az exe olyan a mai napig, hogy egy csomó férfinek tetszik, mert szép az arca, jó alakú, bájos, cuki. Észreveszik. De nem csak a külső, belsőre ő volt a karakán, spontán lány, aki jó hatással volt a páromra. Ő volt mindenki kedvence, akire a parom családja azt mondta, "annyira összeilletek".

De ugye ennek vége, az ex eleve ki is ment külföldre, szóval mintha elvágták volna. Akkor látta őt utoljára a párom, mikor kikísérte az állomásra, vagy ahonnan indult. Akkor beszélt vele utoljára telefonon, mikor a lány kimondta a szakítást. A többi írásban történt.

Mégis. Most én vagyok a parom barátnője. Az a lány a múlt, én a jelen vagyok. De elég határozottan úgy érzem, én az exének a nyomába se érek. Nem nyújtom azokat a dolgokat, amiket ő. Mit nyújtok? Kedves vagyok, ápolt, hazias, stb. Ez unalmas. Az a lány nem volt hazias, nem mindig volt kedves, mégis akkora volt a szerelem. Én nem tudok ezekkel az unalmas dolgaimmal olyat előidézni a páromban, mint az exe.


2018. dec. 19. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz az exevel. Gondolom ha nem szeretne a párod téged nem lenne veled. Az a múltja te a jelene vagy ezzel foglalkozz. Ha pedig nem menne akkor át kell gondolni a szakítás mert ezen rugózni majd éveken át egyenlő az önpusztítással.
2018. dec. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt te arnyekolod be sajat magadat.
2018. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit kellene tennem?"


Kezeltetned az önbizalomhiányodat!


Ha nem teszed meg, előbb-utóbb féltékeny leszel a valaha volt nőre, és erre rámegy a kapcsolatotok.

2018. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
figyelj ha látod hogy túl sűrűn szomorú és nem miattad még most lépj ki akár hogy is szereted én 13 évet éltem egy ilyen emberrel aki egy alkoholista nőt szeretet hiába voltam talpraesetebb hiába autó ház mindent én vettem sokszor mikor tvbe utcán barátki körben kimondták az exe nevét összeroppant 13 év után is , az ilyen leki nyomorult még él nem teszi magát túl a férfiak nagyon mélyen tudnak szeretni sokkal élyebben mint a nő ,mi fél év sírás rivás összeomlás után összeszedjük magunkat ahogy lefekszünk mással ,,,na de a ffi nem így működik lefeküdhet a világ összes nőjével ha az egyetlen nő után sóvárog sokkal jobban benne vannak lelkileg a múlt nagyon sokat jelent egy férfinek ...6 évben mondta el hogy te csak azért kellettél nekem az elején hogy elfejtsem és a baba is azért kellett szóval menekülj ha lelkis és ojannal állj szóba aki túl van az exén szóval aki sokat volt egyedül önismeretet elvégzet és új kapcsolatba újjult erővel bele tud vágni ...az ilyen nem változik soha !!!
2018. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mit nyújtok? Kedves vagyok, ápolt, hazias, stb. Ez unalmas. "


Azt tudod tenni, hogy elkezded többre becsülni magadat. Ez nem kétperces meló lesz, de már ma érdemes elkezdeni, mert megéri.

2018. dec. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a tipikus dolog amit a nők annyira szeretnek csinálni(nőként mondom mielőtt félreértés születne) problémát csinálsz egy olyan dologból ami valószínűleg nincs csak a te fejedben. Az kiérződik az írásodból, hogy féltékeny vagy a párod exére és nincs elég önbecsülésed. Ez nem egy verseny és nem olyan az élet, hogy van egy valaki aki a szerelmed a többi meg csak pótlék. Ha olyan lennél mint az exe akkor meg azon pörögnél, hogy csak őt akarja veled helyettesíteni. A párod veled van és nem véletlenül, ha fölöslegesen parázol ilyen hülyeségen csak töbkre teszed a kapcsolatot. Neked ő az első szerelmed? Általában ez akkor szokott lenni. Ha túl vagy legalább két ilyen kapcsolaton akkor te is megérted majd talán, hogy attól, hogy egyszer valakit szerettél még nem jelenti azt, hogy mást nem szerethetsz még úgy is, hogy ha az illető nem is hasonlít az egykori exedre.
2018. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A párod mondta, hogy te az ex nyomába se érhetsz? Gondolom nem.Minden embernek, nőnek és férfinak van egy első nagy szerelme ami összetöri a szívét.Biztos vagyok, hogy neked is volt.Te szerelmes vagy még abba a fiúba? Te úgy látod a párod annak a fiúnak a nyomába se érhet?Nem.Akkor?

Együtt vagytok, szeretitek egymást.Szeret.Nem ez a lényeg?Honnan tudod, hogy te mit váltasz ki a párodból és mit nem?Túlspilázod az egészet.

2018. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te honnan tudod ezt a sok mindent a csajról?


A párod beszélt róla, vagy másoktól hallottad?


Mert ha nem a párod volt, akkor felesleges rajta pörögni.

2018. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!