Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűröm a barátom irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűröm a barátom irántam való közönyét, hogy nem ér hozzám, hogy pocskondiázza azt amit szeretek, hogy társaságban lehurrog, mert cserében nyugodt, kiszámítható életet biztosít. Más is volt így már?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem, és nagyon ostoba vagy hogy ezt tűröd.

Ezerszer jobbat is találnál.

2018. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen nem barát,és nem kapsz cserébe nyugodt, kiszámítható életet sem.

Pocskondiáz, lehurrog, ráadásul társaságban, vagyis még meg is aláz. Hol nyugodt élet ez? Sehol..

Bántalmazó kapcsolatban élsz, most még "csak" lelki, de lehet belőle fizikai is.

Kidobnám a fenébe. Ilyentől jobbat érdemelsz. Mindenki jobbat!!

2018. dec. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom.

Joformán csak mutogatni használt, haverok elott felvágni a dekorativ nővel, család elott meg játszani hogy komoly kapcsolata van es ő az isten rendes srác es mindig ugyelt arra hogy ő legyen dicsergetve es nekem csend a nevem



Aztán egyszercsak ugy dobott ki hogy mindenkinek bekamuzta hogy megcsaltam, mai napig en vagyok a szemét a környezete szemében, de még az én apám is neki hisz hogy én csesztem el egy rendes sracot.


Senki nem ertette hogy mindvégig én voltam agyonalázva, társaságban diszkréten lehurrogott, ha valaki megdicsert, kijavitotta az illetőt hogy nincs igaza nem is ugy van, stb

2018. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ez aztán a nyugodt, kiszámítható élet! Tök jól hangzik!

(Irónia vége)

2018. dec. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy neked mi a fontos és mennyit ér az neked?
2018. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodt, kiszámítható és vacak életre vágysz? Csak így tovább! Éljen a kockázatkerülés! Éljen a megalázkodás, a beletörődés! (A pasas részéről fennáll a narcisztikus személyiségzavar lehetősége.)


Más életterületen is szereted leköpetni magad?


Apropó, akarsz ilyen apát a gyerekednek?

2018. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!