Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem fura hogy még nem mutatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura hogy még nem mutatott be a szüleinek?

Figyelt kérdés

Kb 8 hónapja vagyunk együtt, ő már többször is volt nálunk és máskor is találkozik a szüleimmel (közös közösség), de az ő szüleiről még képet sem mutatott. Nem is nagyon beszél a családjáról, vagy ha mégis, az a problémákról szól. Én szívem szerint nem is hívnám egyenlőre, de a szüleim nagyon szeretik, meg ha már kapcsolatban vagyunk miért ne jöhetne át. Ez oké, de akkor is egyoldalúnak érzem. Gondoltam már arra is, hogy meg kéne beszélnem vele, de nem szeretnék erőszakos lenni, meg meghivatni magam amikor ő még lehet hogy nem tart ott. Általában nem zavar, csak olyankor nehéz, amikor megint meg akarják hívni nekem meg megint kifogásokat kell keresnem ellene, mert a szüleimmel egyébként beszéltünk már erről, de őket nem zavarja, túlságosan megkedvelték hogy ezen egyáltalán elgondolkodjanak. Egyébkét a kapcsolatunk minden más területe rendben van, és ez is csak részemről kényelmetlen kicsit.



én 21l ő 27f


2018. dec. 19. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

27 éves!!! Minek erőltetni??

Lehet, nincs szoros kapcsolatuk, vagy nem is jó.

Olyanok, akik nem tudnak viselkedni.

Van a férfinek valami titka, amit nem szeretne, ha a szülők kikotyognának.

Volt a lányomnak több éves kapcsolata, a srác elmondta, zűrös a családja, elváltak, nem igazán tartja velük a kapcsolatot. Nem is találkoztunk soha.

Nem, nem fura.

2018. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg tole: miert nem mutatsz be?
2018. dec. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy gondolom,vmi a családjával nem okes..Az en párom se szivesen vitt haza az anyjaekhoz, mert retkesrk, koszosak, igenytelenek, es alpári a stílusuk!Mar banom, h valaha is betettem oda a labam..Az anyja tipikus roma...😏 nekem akart jonni, stb...Nem csodálkoznék, ha a te párod helyzete is vmi hasonlo lenne..A parom ket battya pl soha nem vitte az anyjukhoz a párjukat 😊 es milyen okosan is tettek 😂 en voltam az egyetlen aki ranyitotta arra az alkesz banyara, es az alkesz urara az ajtot, megis en vagyok a legnagyobb kk 😂 de mar nem erdekel!Ha felfordulnanak, kb atlepnek rajtuk!
2018. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, de ott a családdal minden rendben volt, simán a pasas nem gondolta komolyan. De ebben az esetben ha folyton csak panaszkodik rájuk valószínűleg oka van annak, hogy nem szeretné őket bemutatni.

Őszinte beszélgetés, kérdezz rá miért nem akarja.

2018. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van

Szegénység

Ital

Buták

Veszekedősek

vagy mind egyszerre ha meg nem ezek akkor van másik jány fiú is a tarsolyba aki már be van mutatva de az is lehet csak potyázik a szüleidnél ingyen kaja pia olimpia és ingyen nunus vagy faszus és tök jó érzi magát így de nem gondolja hogy olyan kmoly lenne hogy bemutasson ,illetve ha ők felsőbbrendűek tehát dokik ügyvédek akkor lehet kikérnék maguknak hogy egy alja emberrel szóba álljon a gyerekük tehát sok oka lehet válogass :)

2018. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a családjáról csak a problémákat mondja nekem is arra enged következtetni, hogy azért nem akar bemutatni a családjának mert "szégyelli" őket előtted. Úgy gondolja nem sülne el jól a dolog ezért nem akar bemutatni. De erre egyébként rá is kérdezhetsz erőszak nélkül. Megmondhatod neki, hogy észrevetted, hogy nem nagyon beszél a családjáról és hogy miért van ez, meg hogy szívesen megismernéd őket. Nem kel meghívattatnod magad azt is nyugodtan elmondhatod neki, hogy ha nem áll erre készen nem baj. Egy kapcsolat csak úgy működik jól, ha kommunikáltok, ő sem gondolat olvasó, hogy kiolvassa a fejedből mit szeretnél.
2018. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fura. Vele vagy együtt, nem a családjával.

Én a férjemet 5 hónap kapcsolat után mutattam be a családomnak. Még ráért volna, de már anyu eléggé rágta a fülemet, hogy meg akarja ismerni, meg a kedvesem is, de azért ő türelmesebb volt szerencsére. Szóval belementem, megszerveztük.:)

Én már a 3. randi közben be lettem mutatva az édesanyjának, na az piszok kellemetlen és korai volt. Nem tudtam róla egyébként, csak a most már anyósomnak arra volt dolga és megvárt minket az állomáson. Akkor tudtam meg, hogy ott lesz a bejáratnál mikor leszálltunk a vonatról. Nem örültem:) Nekem ráért volna akkor is ez az egész pofavizit, ha már legalább 1 éves a kapcsolat. Szerintem az ilyesmi nem sürgős. Akkor van igazán értelme, ha komoly a kapcsolatotok. Egy épp aktuális pasit/csajt nem gondolom, hogy érdemes bemutatni. Mikor én hazahoztam a férjemet, már jegyben jártunk. Az exeimet nem is ismeri a családom, soha senki mással nem találkoztak...mert minek.

2018. dec. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!