Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura hogy még nem mutatott be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura hogy még nem mutatott be a barátom a szüleinek? Ti mikor tettétek meg?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan fél éve együtt vagyunk de még nem mutatott be a szüleinek(másfél órára laknak), pedig ő az anyukámmal már az 1. hónapban találkozott.

Ez furcsa?Vagy normális?Esetleg zavaró lenne ha rákérdeznék nála?


19


2014. szept. 4. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna a dolog, és rákérdeznék...
2014. szept. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2014. szept. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Nem.

Amikor már muszáj volt.

2014. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem egy éve együtt vagyok a barátommal és anyám pl. még nem találkozott vele, ha nem számítjuk azt, amikor fél percre látta talán, mert megálltak a kocsival én meg odaadtam neki valamit, közben ott volt a barátom is, de nem mutattam be, aztán mentek is tovább. Valószínűleg apámék sem ismernék, ha nem velük laknék.


Vannak akik jóban vannak a szüleikkel és szeretik megosztani velük a magánéletüket, mások meg nem annyira.

2014. szept. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem még csak meg sem említett otthon...sőt senkinek sem. És nem is tervezte. Szóltam, hogy ez így nincs rendben, főleg, hogy az én részemről mindenki tud róla, és be is mutattam. A végeredmény: jó nagy veszekedés, azt se tudom, hogy együtt vagyunk-e még.
2014. szept. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem 9 hónap után mutatott be a barátom, bár mindketten próbáltuk húzni-halasztani, egyikünknek se volt kedve a dologhoz, addig parkokban nyalifaliztunk, és mindketten ódkodtunk a szülőbemutatósditól. Én jobban, szóval én több, mint egy év után mutattam be.
2014. szept. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

engem 5 hónap után(sokalltam....én a szüleimnek már 2,5hónap után bemutattam)


Ne kérdezz rá, hanem ha pl tudod mikor van az anyukájának a névnapja/születésnapja, küldj neki vmi apróságot.

2014. szept. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
biztos azt monda neki,amíg nem találsz egy rendes nőt ne is hozd a szemem elé,sz*arügy...
2014. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem már 2 hét után bemutatott, aztán meg 2 hónappal később már csajozott. Szóval nem ezen fog múlni.
2014. szept. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem kb par het utan be mutattak. :D De az anyukaja elotte latasbol mar ismert. S a suliban latott is. :D

En kb ketto honap utan mutattam be.

2014. szept. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!