Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keressem én? Vajon kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem én? Vajon kialakulhat valami? Próbálkozzak tovább? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egy ideje sms-ezgetek a sráccal és egy buliba meg is csókolt,utána kicsit távolság tartóbb lett.Aztán megint sms-ezgettünk beszéltük hogy találkozunk és 2hétig hitegetett és mindig az a kifogás volt hogy dolgozik és fáradt.Aztán találkoztunk 2hét után, kb 5 percet beszéltünk de nem úgy mint sms-ben hanem olyan rideg volt.Aztán írtam neki egy sms-t hogy többet érzek iránta és hogy nekem fontosabb mint egy barát, erre csak annyi volt a válasz hogy sokat csalódott, és fél belekezdeni egy új kapcsolatba, fél az újabb csalódástól..
2010. jún. 28. 10:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj gondolom rossz rézés ezt tudnod de ha igy érez nem tehetsz mást, csak várj vele és hátha ksi idö után el kezd neki hiányozni a kedves sms,vagy hogy foglalkozz vele.Ha tényleg sokat csalodott kezeld ugy hogy lássa hogy te más vagy és nem csak szórakozol.Ne legyél erőszakos ha nme akar talizni ha szeret kicsit tarts ki hátha változik de ha nem akkor engedd el és ha szeret kicsit is csak fél keresni fog téged
2010. jún. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!