Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit gondoljak és ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timics92 kérdése:

Nem tudom mit gondoljak és ki a legnagyobb hibás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Próbálom minnél rövidebben leírni. Pàrom nagy szomorúságára Németországba ment 1.5hónapig. Szépeket irt voltak féltékenységei de szépeket és szerelmesen irt. Igen úgy jött össze hogy a nagyszülőknél voltunk napkat. De utolsó 2 hètben nem mentem. Ugy jött össze, hogy mielött jött előző hétvégén ott voltunk szombat délután jöttünk igaz esett a hó sötét volt. Felhívott, hogy hazaértünk e már mondtam nemsokára otthon vagyunk. Mondtam esik a hó is lassan haladunk úton vagyunk már majdnem a lakótömbnél. Azt mondta menjek haza mert ennek így értelme nincs, hogy ilyem időben is kiteszem ennek a gyerekünket a szüleim miatt. Anyu jött velem halotta. Hát én hazajöttem a szüleim lakásába vissza ami 20kmre van. Azt mondja nem gondolta komolyan csak hátha megijedek és felfogom hogy sok amit csinálok hogy szüleimhez mindegy milyen az idő megyek és napokat ott vagyok. Igaz hogy olyankor itt vagyok napokra és az is igaz, hogy olyankor nem igazán jut időm keresni hívni, vagy írni neki. De nem értette meg hogy fáradt vagyok és eltelik a nap elvagyok a szüleimmel és a kisfiammal is foglalkozni kell. Abban igaza van amikor nem vagyok a szüleimmel van időm irni neki tudunk messengeren kamerázni. Haza èrt addigra én szüleimnél voltam vagyok. Apu anyu azt mondja hagyjam békén. A fiam apja azt mondja nem úgy gondolta nem akarta hogy elmenjünk. Az igaz minden pénz hazaküldött nekünk előtte mielött azt mondja menjünk el akkor ha nem bírok mostmàr felnőni mert egyik kapcsolatban sem megengedett az hogy nélküle menjek és nélküle legyek ott több éjszakát! Nagyon bánja az biztos. De én már nem tudom mit tegyek hazamenjek vagy maradjak a szüleimmel. Igaz nem várta semmi mikor hazaért se pénzt nem hagytam neki sem pedig ételt. De úgy vèltem megérdemli. Szerintetek hogyan kellene? azóta nem voltam nála csak ő jött de nem jöhet be a házba sem az udvarba. Elmondta sajnálja az élete értelme vagyunk és engedjem meg hogy mellete enyhüljek meg ne pedig külön. Nekem a válaszom az volt nem nem megyek vissza. Igaz szeretem de hibázott. Mióta itt vagyok nem hívtam nem kerestem csak ő napi többször is. Szerintem Ő a hibás mere elküldött. Szerinte meg együtt kellene lennünk és együtt megoldani mert semmire sem jó ha külön vagyunk és nem lehet annyi hét után sem velünk.
2018. dec. 24. 17:14
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Mi van?

Ez nem ez a kérdés, csak a nő szemszögéből?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

2018. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Te vagy a legnagyobb hibás!A férjed kint gürizik, amikor a szüleiddel vagy,szinte nem is hivod.Valóban nõjjél fel és tudd a sorendet,hogy ki vagy kik a fontosabbak.
2018. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
felhívott az édesanyja és ott elegem lett és úgy véltem soha nem fogok hazamenni hisz elküldött és mert igy beszétl felemelte a hangját az anyósom velem, hogy a gyerek mióta otthton van nem evett mert se pénze se kaját nem hagytam neki. Ez igaz nálam van a pénze de a gyereket elkell tartanom. Szüleimnél vagyok miatta elmondtam az anyukájának is. Párom azt mondha ha elakart volna hagyni akkor nem küldi haza az egész fizetését és igaz egy utazó édességet vett mikor kiment és inkabb nem evett kaptam én is partfümöt. vettem magamnak mikor küldte a pénzt én is partfümöt füllbevalót. Neki nem vettem semmit ebben igaza volt és ezért szomorú is volt egy párnát kért és egy szép hamutálat mire jön meg jelentsem be fodrászhoz. lehet azt gondolta nem szeretem és azért is mondta menjek el?
2018. dec. 24. 17:26
 4/41 A kérdező kommentje:

#1 jó tudni, hogy mit írt ki rólam.

#2 fontossági sorrend a gyermekem szereti a nagyszüleit és a nagyszülők is ezért szivesen viszem!

Ő hívott fel hogy menjünk haza ha ennyire apucika meg anyucika kell akkor megkaphatom lehetek velük minden nap.

Ott rendeltük meg karácsonyra a húst kàpsztàt amit aznap hoztunk volna el amikor indul haza s itt főztük volna meg. Igaz szüleimnél akartam csak azért is veszekedett, hogy miért kell ottaludjak azért is nem engedi mert egynappal hamarabb megyek és egynappal később egy töltött káposzta és egy vagy kettő süti elkészítéséért is.. nem nőttem fel stb stb. Sok volt az, hogy mindíg a szüleimmel jön!

2018. dec. 24. 17:36
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2018. dec. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
ezek szerint megbocsátható ha karácsony elött azt mondja menjünk el? nem szedte össze a dolgainkat azt én szedtem össze. Az meg mint olvasom a kórházból azért mentem a szüleimhez a babával egyből mert ott volt anyu mint segítség! ezt sem érti meg?! Mindíg a szüleimmel jön és besokaltam hogy mindig a szüleim stb. nem érzem soknak azt amit ő igen.
2018. dec. 24. 17:46
 7/41 A kérdező kommentje:
Csütörtökön átvitte anyu a kisfiunkat mert festettem de egy reszet a falnak hogy milyen is lesz azert ugy hagytam! aznap 2kor mentem àt de már nem akartam vonatozni délután. Nem szoltam nem tudta a pàrom hogy hazajöttem felhivott mert igaz nem kerestem de fáradr voltam!! Közölte holnap szülinap után haza! De úgy jött össze hogy szombaton mentünk mondta is anyu ne menjünk mert esik a ho! felhivott szombaton 4kor majdnem a panelnál voltunk mondtam lasan haladunk nagy lett a hó. Erre fel anyuci apuci miatt lebetegszik a kisgyerek is hagyjam ezt mostmar abba nem nőttem fel csaladb..i nő vagyok mindig elmegyek ha itthon van is otthagyom napokra akkor menjek haza. Haza jöttem ő mondta! pénzt nem hagytam sem kaját neki érthtő hisz karácsony előtt kirak minket!!! de szerinte hazakellet volna vàrjam és beszélni erről ahelyett hogy fogom magam és hazajövök szüleimhez! meg akkor ha elkarna hagyni hazaküldte volna a fizetését egy forintig.. vett volna ajándékokat és édességeket ha nem alart volna velünk lenni.. stb stb unalmas
2018. dec. 24. 18:12
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Minek is olvasok ilyen értelmetlen össze visszaságot Szentesten..
2018. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam hogy van gyereked...Lottóznom kéne. Részvétem neki.
2018. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Most tudok normálisan írni mert nem úgy van időm! Párom kiment Nèmrtbe. Szüleimnél aludtunk ez idő alatt pár napot. Igaz olyankor nem interneteztem meg nem vettem fel a telefont se elsőre! Szerinte ez undoritó mert mikor anyuci apuci ott van velem akkor megszünik ő! Majd 2 hétig nem jöttem majdcsak 3 lett volna! 2018.12.13 csütörtök. elhívtam anyut mert elkezdtem festeni! Mondtam anyunak vigye haza a kicsit hozzájuk ne szívja a festék szagát majd érte megyek amugy is egy részt festettem le mert kíváncsi voltam 1-2 nap utan száradás után hogy fed! 13.59-es vonattal mentem is szüleimhez a kisgyerekemhez. Anyu ment dolgozni aznap már nem jöttem vissza a lakásba mert amúgy is másnap születésnapja volt apunak! Csütörtökön felhívott igaz többszöri hivásra vettem fel. Mondta megint ott vagyok mert megint nem vagyok neten és nehezen veszem fel a telefont is dolgozik és nem tud velünk beszélgetni mert mindig ezt csinalom, hogy ha ott vagyok a szüleimnél nem netezek. Majd mondta màsnap haza hisz fizeti az albérleri díjat azért hogy üres legyen! De a születésnap delutánig tartott elmentünk boltba stb későre jàrt! szombat 4kor erünk haza jött anyu is majdnem a lakásnál voltunk. Felhív kérdezi szépen minden rendben hazaértünk jó minden. Ekkor kattant el! Mondtam úton vagyunk nagy a hó jött anyu is segít nyugi. Erre ő este a sötétbe nagy hóba viszem a gyereket anyuciból apuciból ezt csinálom! Ha pénteken ahogy mondja menjek haza akkor most nem a hóba fagyba hoznám a kisfiunkat! Ha ennyit vagyok anyámnál akkor megkaphatom anyucit apucit lehetek velük mert ilyen nőre nincs szüksége aki nem nőt fel és ennyit van a szüleinél és még ott is alszok egy szobába velük menjek hozzájuk akkor megkapom őket ha már nem tudok felnőni és nem értem meg hogy ezt senki sem hagyná hogy nélküle legyek más városba több napokat! Hazapakoltam java része ott van még! Ő mondta menjünk haza! pedig szerdán jöttek volna főzni szüleim mert megrendeltük a húst a káposztát és szüleim hozták volna át hogy itt megfőzzük! mert azt sem engedte hogy ott főzzük meg a szüleimnél mert akkor kedden átjöttem volna szerdan megföztük volna csütörtökön meg áthoztuk volna! meet hat ő szerdán indul haza s hazaér hajnalba akkor en meg anyamnál vagyok kulcs sincs nála meg beteges hogy mindig ürügyet találok ki csak hogy velük lehessek napokra!
2018. dec. 24. 18:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!