Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagytam a párom. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a párom. Szerintetek jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval elhagytam a párom 26 éves én 27. Lanyról van szó. 20km a tavolsága a szüleivel. Gyermekünk van már lassa 2.5 éves! Mikor megszült a kórházból azonnal a gyermekkel 1 szobás szülői házhoz vitte a kisgyermeket, mondván segítség kell neki. Ezek ellenére együtt maradtunk majd 3 hét után visszajött! 10 éve vagyunk együtt s havi többször több napokat elmegy és ott alszik. Mostanra lett elegem ebből hisz külön élünk a szülőktől én egyetlen egyszer sem hagytam otthon és vittem el a gyermeket napokig otthagyva őt! Munkából hazaérve már nem volt otthon majd jött mikor jónak látta de ez vasárnap estére törtönt mindíg meg én másnap hajnalban mentem dolgozni 1 műszak hegesztőként. Mai napig nem változott megy és ott tölt napokat hetente 2 hetente van hogy 1 hétig ott van. Tegnap is eztörtén szülinapra ment apjának tartották elment 1 nappal előtte 1 nappal utána hóba fagyba vonattal majd gyalog haza abba az albérletbe amit fizetek. 470ezer forintot utaltam haza 1 hónap leforgása alatt meet másfél hónapra külföldre jöttem most mennék haza 19.-én. Ez idő alatt 3 hétvégét és 1 teljes hetet volt otthon a szüleinél. Elegem lett szerintem egy anya és egy együttélő pár akik 10 éve vannak együtt ez nem megengedett a táv nem nagy 20km!
2018. dec. 16. 12:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
75%

nem tetted jól.


meg kéne beszéld vele, hogy miért megy el a szüleihez.

2018. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudott elszakadni a szüleitől. De ezt 10 év alatt észrevehetted volna. Elvesztettél 10 évet az életedből, és elveszíted a gyereked is. Nincs jó megoldás.
2018. dec. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
94%
Tíz évig együtt éltetek. Tíz évig nem zavart, hogy időnként pár napot a szüleivel töltött. És most, mikor magára hagytad másfél hónapra, pont most kezdett el zavarni, hogy nem akar magányosan otthon ülni. Szerintem nem normális a döntésed pont most.
2018. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

16 ill 17 (vagy esetleg 15 ill 16, attól függ honnan számoljuk) évesen össze jöttetek és azóta együtt vagytok. Semmi élet tere nem volt se gyerek kora. Én azt se tudom, hogy a szülőknél van-e vagy esetleg másik palinál. Vagy azért van a szülőknél, hogy másik palival legyen.

Ha tényleg csak a szülőkhöz megy akkor is van elég probléma. Ezt igazából nektek kellene tudni, hogy ki is van. De ha napokra, hetekre lelép az nem a legjobb, főleg, hogy téged nem hív és nem is keres. Valami oka van rá.

Lehet jól tetted, lehet hogy nem. De nekem elég furcsa ez az egész.

Lehet semmi köze ahhoz, hogy gyerekként jötettek össze, de lehet ebből indul ki minden.

2018. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
92%

Ha te külföldön vagy akkor nem mindegy hogy hol van a párod? Ha ilyen közel laknának a szüleim akkor én is inkább velük laknék kicsit, mint egyedül.

Arról meg nem nyilatkoztál mennyit is segítesz otthon. Az is lehet, hogy hulla fárad, mert nem csinálsz semmit a szüleinél meg ki tud kicsit kapcsolódni.

Szerintem gáz, hogy csak ezért elhagytad.

2018. dec. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem voltál otthon 1,5 hónapot, mert külföldön vagy, akkor nem csoda, hogy a szüleihez járt.

+ ha otthon vagy, akkor te segítessz neki, vigyázol a gyerekre pl pár órát, hogy foglalkozhasson kicsit magával? Kiveszed a részed a gyereknevelésből? Ha nem, akkor meg is van az oka, hogy miért jár ennyit a szüleihez, és én ebben az esetben teljesen meg is értem őt.

2018. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
segítek főzök mosok stb..háztartásban a kisgyermekkel is elmegyek sétalni játszóterezni csak hogy a párom tudjunk pihenni! volt munka után mentem el a kicsinkell nem ettem hazaérve mert a kicsikém hozta a kicsike cipőt és mondta séta! Az hogy kijöttem nem szeretne egyedül maradni..igen és mikor otthon vagyok? vagy fizetek egy olyan lakás bérleti díját ami üres? es 1 hónapból 3hetet volt otthon.. egyebb okok miatt 4hónapig lakott a szüleinél 3hete találtunk lakást s már első hétvégén menni akart! 4 honap alatt 1x nem hozta el a gyermekem nekem kellet menni..de keresett hetente kelle pénz stb stb.. sajnos igen lakáskeresés miatt lett problémank de rokon felajánlott egy üresen álló 3szobás szép lakást.. parom inkabb 1 szobába ment a szüleihez lakni és nem voltam hajnalndó halgatni az apját mert nagy megmondó após.. nem vagyok más labnyoma se arnyéka én én vagyok és nem az aposom hogy ugyan azt az életvitelt kövessem.. mert nekik az volt az élet valtott műszakba dolgoztak és egymasra nek volt idő.. én büszken mondthatom eltudom tartani magyarban is a csaladom es alberlet is fizetni napi főtetel stb! Gyermekem is szépen márkas ruhákban parom is en is. 10evig sem tűrtem mert mindig is kegmondtam neki hogy 50éves korodba is menno fogsz ottalszol? akkor hagyjuk az egészet mostanra total elegem van
2018. dec. 16. 13:34
 8/44 anonim válasza:
6%
Jól 👍
2018. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a szuleinél mert nehezen birkózik meg a gyerek köruli feladatokkal . Te dolgozol es nem tudod segiteni , olyan mertekben, ahogy szuksege lenne

Tudom, mert nekem is van egy 11 eves lányom, anya vagyok

Nagyon nehéz ! Meg most is csomó idöm lefoglalja, vinni hozni kell iskolába stb

Nem tetted jól , hogy elhagytad

Meg kellett volna beszélni , hogy miben segithetsz , legy megertö

Vagy viseld el , h akkor a szulök segitik

Gyerek mellett nincs hétvégi pihenés, nincs éjjeli alvás

Majd meg csinalsz gyereket mas nöknek is ugyanezt a helyzetet újrateremtve

2018. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Elhagytad a csaladod amiatt, mert vmiert a szuleivel volt inkabb, mint egyedul. Most az eredmény az, hogy ezutan meg kevesebbszer latod a gyereked. Meg kene beszélni, mintha köztetek nem lenne semmi kommunikáció, ugy jon le a sztoribol. Itt a gyakorin nem látunk bele az eletetekbe, karacsony elott meg kidobod őket meg lelepsz, vagy visszazavartad a szüleihez? Marha jo sorsa lehet a családodnak melletted. Idejr családfőkent viselkedned, nem csak csaladfenntartokent, jussatok dűlőre, hogy legyen ezután. A gyereknek sem jo a feszültség. Sok sikert hozzá.
2018. dec. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!