Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem vagyok boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem vagyok boldog a parkapcsolatokban 22 L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tanacsot szeretnek kerni, sajnos nem tudom megosztani senkivel a problemam...

6 éve van parom, szeretem meg tok jo vele lenni, mar ha velem van. Par eve mar egyutt elunk de nem nagyon foglalkozik vele, szinte soha. Barhova elenged barkivel, de viszont biztos szeret. Ha elhagynam nem tudom mi lenne vele. Eleg egyedul maradna.. nagyon nem vagyok sajnos boldog kb. 2 evente el jutok arra pontra, hogy torodesre van szuksegem es maganyos vagyok. Amugyis bujos termeszetem van, de kozben megis olyan “kemenynek” tunok masoknak. De akit szeretek ahhoz jo odabujni, igenyelnem. Ezt el is mondtam a paromnak nem is egyszer. De nem igazan fogja fel.

Szoktam beszelgetni fiukkal, udvarolnak sokan, de a legszomorubb az hogy szerintem csak arra kellenek nekik...Tudom mire vagynek, de mintha nem vennenek komolyan a fiuk, viszont ha talalkoznek olyannal akivel jo lenne nem tudom, hogy tudnam a parom elhagyni....


Bocsi az ekezetekert, koszonom ha elolvastad!


2018. dec. 27. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tudjátok boldoggá tenni egymást, akkor ne pazaroljátok egymásra az időtöket!
2018. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzz90 ***** válasza:
78%

Muszáj önzőnek lenni valamennyire az életben. Amennyiben nem vagy boldog, akkor ki kell lépned a kapcsolatból. Túlságosan fiatal vagy még ahhoz, hogy így élj.


Tehát azért ne maradj a barátoddal, mert nem tudod mihez kezdene szakítás után. Majd kitalálja és te is.

2018. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
igy Idegenként könnyű azt mondani, hogy hagyd ott, lépj tovább, majd lesz más. Én azt tanácsolom Neked, hogy állj elé és ugyanígy ahogy nekünk ezt elmondtad, mondd el neki is és beszéljetek meg. Ha szeret téged, meg fogja érteni. :)
2018. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért ne maradj vele, mert sajnálod.

A te életeddel, a te boldogságoddal mi lesz?

2018. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mégis mire vegyenek komolyan? Nyilván azzal kezdődik minden beszélgetésed, hogy "hát a barátom...", na most ezek után mégis melyik férfi venne téged komolyan?


Aki érett és felelősségteljes, jóakaratú, az szimplán elkönyveli egy tizedmásodperc alatt, hogy foglalt vagy, amelyik meg olyan, amit írsz, hogy laza kapcsolatban gondolkodik, azt nem fogja ez egyedül zavarni.


Esetleg lehet még egy harmadik variáció, az érett férfi, akit megfogsz és ezért "harcolna", de ahhoz meg kell egy másik fél is, én a kapcsolatban levő nőknél simán elvárom, hogy ha ő annak ellenére, hogy kapcsolatban van, ismerkedni szeretne velem, tegyen aktív és komoly lépéseket, aztán meglátjuk...

2018. dec. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:

Ket dolgot tudnek mondani igy latatlanban. Az egyik, hogy mar reg ki kellett volna lepned ebbol a kapcsolatbol. Mondjuk 2 eve. A korotok miatt ez nagyon elso szerelemnek tunik, szinte biztos, hogy nem fogtok egyutt megoregedni. Ahogy megfogalmaztad, neked egy uj kapcsolatra van szukseged.


A masik, hogyha "foglalt" vagy, akkor eleve nem fog olyan odamenni, aki kicsit is tobbet szeretne nalad. Sosem tudhatod, hogy hany srac legyintett rad, amikor a baratnodet / kolleganodet megkerdezte, hogy van-e valakid? Mestersegesen korbe vagy falazva, torj ki belole. A srac majd megoldja a sajat problemait, te nem a szamara kirendelt orangyal vagy. Bar lehet o is ezt gondolja, azert viselkedik igy.


42F

2018. dec. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom mindenkinek, aki idot szant ram.


Az igazsag, hogy mindenkinek igaza van. A parom ugy gondolja jo a kapcsolatunk vagyis, tudja hogy idonkent en igy erzek, de nem valtoztat mert a reszerol meg van minden es szerinte jo a kapcsolatunk csak en vagyok a hulye, meg a hisztis. Sokszor elmondtam, hogy ha en ezt erzem akkor tok mindegy mi van tenni kell valamit....mert mindig mondta hogy ezt csak en gondolom. Szerintem eleg az..

Sokan nem igazan tudjak, hogy egyutt vagyunk. Mi nem verjuk nagy dobra. Neki nincs Fb-ja, se insta. Nem igazan vagyunk az a posztolos par, ami neha jo neha nem. Szoval csak azok tudjak akik ismernek.

Viszont aki irta, hogy azert nem foglalkoznak komolyabban velem mert van parom annak kulon koszonet, mindenre gondoltam csak erre nem. Ami vicces mert tok egyertelmu lehet. Mert termeszetesen elszoktam mondani, hogy van parom. Egyebkent 24 eves a parom


Koszonet mindenkinek, igy az uj ev kozeledtevel megjobban erzem, hogy valtoztatnom kell

2018. dec. 28. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!