Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire összetartó erő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire összetartó erő a párkapcsolatokban a pénz egzisztencia?

Figyelt kérdés
Tehát ha van egy gazdag férfi és mellette egy nő és jól élnek ha hirtelen tönkremegy ez a férfi és egy eladósodik akkor mennyire marad meg egy ilyen kapcsolat általában?
2018. nov. 14. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Ha "csak" ez szolgál kohéziós erőként, és nincs szeretet a kapcsolatban akkor nyilván ha megszűnik ez, mint az összetartó erő, akkor bomlik a kapcsolat is.


Viszont rengeteg ellenpélda is van, ahol a szeretet a domináns, mint összetartó erő, nem az anyag.


Például a dédszüleimnél.A dédnagyapám szerény körülmények között élt, de fiatal kora óta dolgozott, így a méltóságában tudott mozogni, stabil, és jellemes ember volt.A dédnagymamám pedig jómódú családból származott, dédpapihoz képest gazdag sorban élt, mégis a dédnagyapámat választotta, és hozzáment feleségül, és úgy tudom nagyon mély szeretettel, tisztelettel voltak egymás iránt, és szépen éldegéltek.

2018. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem sokáig maradnak együtt. Tapasztalat.
2018. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd vissza itt a kiírt kérdéseket és megtudod!

De segítek pénz nélkül együtt jobban kijönnek mintha külön költöznének. Ez főleg akkor ha házasság, és gyerek is van.

Mikor nincs gyerek, és van hova menni(szülőkhöz), akkor könnyebben lépnek.

2018. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ez a két ember jellemén múlik. Mindkét fél jellemén. A férfi kifordulhat magából az anyagi gondok miatt és ember legyen a talpán, hogy elviselje. A nő pedig, ha nem szerette a férjét, akkor csak az anyagiak miatt maradt mellette, egyértelmű, hogy kilép a kapcsolatból.


Két szerető embert viszont összekovácsolnak a nehézségek az életben. Jó esetben a nő biztosítja a szerető környezetet és kiáll a férje mellett a bajban. Én az utóbbit tenném, mert bízok a férjem képességeiben, tudom, hogy bármilyen anyagi bajból képesek lennénk együtt kimászni. Amikor összejöttünk épp munkanélküli volt és jó pár hónapig én dolgoztam egyedül. Ebből éltünk, amikor összeköltöztünk. A mai napig támogatom őt, érzi és értékeli is. A minap is mondta, hogy hálás érte, mert növelem az önbizalmát is.

2018. nov. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es mindent leírt.
2018. nov. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom az aranyélet című Magyar sorozatot meg nézni... Nagyon nehezen vettem rá magam hogy elkezdjem de most meg nem bírom abba hagyni... Na abban a filmben választ kapsz erre a kérdésre.
2018. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!