Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hanyagol. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal és egy ideig minden rendben is volt, az ágyban sem volt probléma. Mostanában azonban teljesen elhanyagol. Bármikor próbálok közelebb kerülni hozzá mindig visszautasított fáradságra vagy kedvtelenségre fogva, szerinzem ezek néha csak kifogások. Nem élünk együtt de elég sokat vagyunk együtt, van hogy több napot, akár egy hetet is végig. Megunhatott vagy mégis mi lehet a gond? Próbálok programokat csinálni közösen amiket örömmel fogad de aztán amikor arra kerülne a sor mindig "fáradt". Ne értsétek félre, nem erőltetem a szexet csak kétségbe vagyok esve picit. Kérlek segítsetek.
2018. dec. 28. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
sz*rd le, bocsi, de ha nem kefél, nem ér semmit.
2018. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
23%

*ha kefél akkor se :/

bocsi lemaradt

2018. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Egyszer-egyszer visszautasít, mondjuk normál "étvággyal", az még belefér, de ha mindig, akkor kiraknám, nincs itt probléma, de minek legyek olyan nővel, aki egyáltalán nem pörög rám?
2018. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Beszéltél vele erről? Mi az oka? Nem az hogy odakerültök és akkor "jaj drágám miért nem akarod megint?" hanem egyszer amikor találkoztok leültök vagy elmentek sétálni és komolyan felhozod neki a témát.

Az is lehet hogy tényleg fáradt/kimerült, nekem is vannak olyan időszakok az életemben amikor semmi kedvem, energiám hozzá.

lehet hogy rossz időpontban próbálkozol. Hogy mondjuk nem késő este, éjfélkor lefekvés előtt.

Egy szó mint száz addig nem tudod meg az okot és megoldani sem tudjátok amíg nem beszéltek róla komolyan.

2018. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, nincs orgazmusa, és nincs kedve a semmiért szenvedni.
2018. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többször is beszélni róla és meg is beszéltük aztán egy ideig működött is de végül ugyanitt kötünk ki általában.. 1-2 hétig minden jó aztán kezdődik elölről
2018. dec. 28. 23:32
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Jó és mit mondott miért nem akar. A fáradtságon kívül. Nem lehet hogy esetleg újítanotok kéne?
2018. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
23%
Egyértelmű, más dugja.
2018. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Szerinte erőltetem. Néha én is úgy éreztem igaza van de az első beszélgetésünk után ezt a fajta "erőltetést" teljesen elhagytam és komolyan már szinte félek bármilyen kis perverz poént ellőni vagy bepróbálkozni nehogy erőltetettnek vegye az egészet.. Szóval teljesen kétségbe vagyok esve mert nem akarom elvesziteni az pedig hogy más valakije legyen kizárt.
2018. dec. 28. 23:53
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

Hmm, tudom, mire gondolsz, én sem szeretem, mikor kanos pasik mindenáron szexes poénokat mondanak.


Mi lenne, ha kedves lennél? Ha a lelkével törődnél?

Ha ezt egy nő írta volna ki, már mondták volna, hogy vacsi, plusz szexi fehérnemű, csábítsa el. Te is csábítsd, csak a szívét, ne a lába közét.

2018. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!