Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm hanyagol. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a párommal és egy ideig minden rendben is volt, az ágyban sem volt probléma. Mostanában azonban teljesen elhanyagol. Bármikor próbálok közelebb kerülni hozzá mindig visszautasított fáradságra vagy kedvtelenségre fogva, szerinzem ezek néha csak kifogások. Nem élünk együtt de elég sokat vagyunk együtt, van hogy több napot, akár egy hetet is végig. Megunhatott vagy mégis mi lehet a gond? Próbálok programokat csinálni közösen amiket örömmel fogad de aztán amikor arra kerülne a sor mindig "fáradt". Ne értsétek félre, nem erőltetem a szexet csak kétségbe vagyok esve picit. Kérlek segítsetek.
2018. dec. 28. 23:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%

Ha szerinte erőltetés, akkor hagyni kell a fenébe. Meg kell mondani neki, hogy lehet a havi egyet is rendszeresíteni, ha szeretné, csak ahhoz nem te leszel a partnere, aztán teszi, ahová akarja. Jó ötlet egyébként ezt is tisztázni az elején.

32/f

2018. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
27%

Mutass kepet. Nem hagytad el magad?

Nehany szex utan meg tudnam mondani kb mi lehet a baja veled :D

2018. dec. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
28%

#12, te nagyon segítőkész leányzó vagy :D

32/f

2018. dec. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
37%
Valószínű a libidója 0 a csajnak, olyankor aztán csábítgathatod, ápolgathatod a lelkét, ha tömi magát fogamzásgátlóval, meg 3 doboz cigit szív naponta, 2 liter KV-val.
2018. dec. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13: lehet, hogy fiú :D
2018. dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem hagytam el magam sőt próbálok minél jobban kinézni, sportolni is szoktam gyakran. Igazából inkább ő hagyta el magát picit, gondoltam már arra is hogy talán nincs önbizalma(?)
2018. dec. 29. 09:45
 17/20 anonim ***** válasza:

Az önbizalom hiány az nem olyan, hogy csak úgy a semmiből előjön. Oka van.


Mikor vetted észre ennek jeleit először?

2018. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pár hónapja volt egy ugyanilyen időszak aztán újra minden oké lett de most megint ez van..
2018. dec. 29. 11:10
 19/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az ünnepek hozták ki, de ha ez rendszeres, hogy egyk pillanatról a másikról kifordul magából, akkor bipoláris depresszió is állhat a háttérben.
2018. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kb igy voltam én is a volt barátnőmmel. Leirom hogy mik azok amik nekem segitettek. Hogy megértsük a probléma gyökerét kanyarodjunk vissza a legelejére. Milyen körülmények között találtatok egymásra milyen volt a viszonyotok a legelső perctől? Ez azért fontos mert ha amolyan szerelem első látásra volt akkor egy fél év alatt nem hinném h ennyire kihűlt volna a kapcsolatotok, hacsak nincs a háttérben tényleg más valaki vagy a rózsaszín köd elmúltával járó egyhangúság. Mi négy évet jártunk és az első három év az olyan volt mint az első két hét. Minden csupa jó, teljesen egy hullámhosszon voltunk, erdőbe csináltuk stb, mi amint megláttuk egymást tudtuk, hogy egymásra van szükségünk, nem is telt el egy hét sem máris összejöttünk. Azt mondod nem is éltek együtt akkor akarnia kellene téged és várni, hogy végre eljöjjön az este. Te léptél a csaj felé vagy ő nézett ki magának? Ha elsősorban te kellettél neki és nem fordítva akkor teljességgel kizárt, hogy ne akarjon téged az ágyban IS hat hónap elteltével. Ha csak úgy összejöttetek valahogy (ne adja Isten jobb híján jók leszünk egymásnak alapon) akkor sanszos hogy eljött az a fordulópont amit vagy túlél a kapcsolatotok vagy nem. Nagyon jól tetted, hogy megpróbáltad vele ezt megbeszélni, de ha ez nem ment elsőre, másodjára akkor több van a dologban attól hogy most éppen nincs kedvem, ha pedig ez fel is tűnt neked akkor főleg. Mennyi idősök vagytok? Ha még nagyon fiatalok (16-17 évesek) akkor lehet hogy rájött, hogy mégsem passzoltok annyira össze, esetleg más a világképetek, céljaitok. Ha idősebbek, valamivel érettebbek akkor az is lehet, hogy a volt, esetleg az első párja van még a képben valamilyen módon. 100%, hogy nincs más fiú a háttérben? Nem muszáj aktív módon udvaroljon, elég ha a lány figyelme rá terelődött. Ez, hogy 1-2 hétig minden rendben van lófsz. Gondolom vannak köztetek félreértések is mindenféle hülyeségeken, aminek totál semmi értelme, de mégis képesek vagytok rajta civakodni, a semmin. Végül mi egy fél év alatt szétmentünk mert ő jobban fizető, soha nem visszatérő állás mint felköltözött Budapestre, hetente találkoztunk, néhány hétvége kimaradt majd jöttek a párod tünetei. Három hónapig tűrtem, de rájöttem, hogy ez így nem állapot, szakítottunk. Nem mondom azt, hogy kémkedj utána, de nézz a körmére azért. mond el neki hogy nem érzed jól magad és tegyetek pontot az ügy végére mert ha egy fél év alatt ez lett mi lesz a későbbiekben. Szex után milyen szokott lenni? Kivirul vagy már fordul is be, s alszik? Ha te komolyan tervezel vele, márpedig úgy tűnik akkor érdemes már most tisztázni mert ha ez nem működik úgy ahogy kell (hangsúlyozom, hogy már egy fél év után) akkor ott előbb utóbb elbukik a dolog. Ha te egy kisportolt, amolyan izmos, jóképű srác vagy akit mindenki megnéz az utcán, még a barátnői is nézegetik míg ő egy duci, pici alkat akkor igen, lehet, hogy megcsappant az önbizalma.

Remélem sikerült megismerned ennyi idő alatt maximálisan mert az is simán lehet, hogy az csak a hegy csúcsa amit te látsz.

2019. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!