Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnátok a pénzt a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok a pénzt a párotoktól ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha a párod jól keres, nincsenek anyagi gondjaitok, de te tanulsz, emiatt nem dolgozol állandóan.

Havonta ad X összeget, hogy fedezd a szükséges dolgaid. Ebben a hónapban azonban sikerült kifognod egy alkalmi munkalehetőséget, ami pont annyit fizet, amennyit a párod ad költőpénznek 3 hónapra.


Mihez kezdesz a pénzzel?

Elfogadod, hogy a köv 3 hónapban a párod továbbra is adja a megszokott összeget, vagy elutasítod, mondván, megkerested magadnak?


(Nem nagy összegről van szó a bevételéhez képest, szerintem ez átjött)


2018. dec. 29. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Az egyetemista srácokat miért nem tartja el soha egy idősebb, gazdagabb, jobban kereső barátnő? :(
2018. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellemetlenül éreznéd magad miatta, akkor ne fogadd el! Én legalábbis így szoktam csinálni.

32/F

2018. dec. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Én elutasítanám. Ha nincs szükségem rá, mert megkeresem, akkor inkább tegye félre. Eleve furán érezném magam hogy pénzt ad, de ha még szükségem se lenne rá, akkor végképp.
2018. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg pár vagytok, akkor ezt simán meg lehet beszélni. Nálunk ebből soha nem volt gond.
2018. dec. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nálunk sem volt vita vagy gond belőle, ő szeretné, ha elfogadnám, mert szerinte ha azért nem ad, mert dolgozom, az kicsit igazságtalan, mintha büntetést érdemelne az igykezetem.

Nekem viszont alapból nincs lelkiismeretem elfogadni, többnyire el sem költöm, amin tudok spórolok, hogy ne kerüljek sokba, vagy néha ezen a pénzen vásárolok be.

2018. dec. 29. 11:06
 6/18 anonim ***** válasza:
88%
#1: a nőknek több eszük van 😃
2018. dec. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mennyit keres, sem azt hogy mennyit ad, de gondolom ilyen 10 max 20 ezer forintot adhat neked, az meg egy jól kereső embernek nem akkora érvágás. Ha gondolod fogadd el, ő jó szívvel adja.
2018. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Nem fogadnam el alapból a pénzt a paromtol nem akarok férfitól fuggni anyagilag. Nekem ez sértene a buszkesegem.

N24

2018. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%

"ő szeretné, ha elfogadnám, mert szerinte ha azért nem ad, mert dolgozom, az kicsit igazságtalan, mintha büntetést érdemelne az igykezetem."


Bocs, nekem kicsit furának tűnik a barátod hozzáállása. Ha szerinte büntetés, hogy nem ad több pénzt, mikor már nem szorulsz rá, akkor ha ad, az valami jutalom?

:O

2018. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Én elfogadnám, ha ennyire oda akarja adni. Legfeljebb félretenném, és mondjuk ebből vennék neki egy nagyobb szülinapi ajándékot vagy hasonló. Nem csinálnék belőle önérzeti kérdést.
2018. dec. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!