Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hope2019 kérdése:

Mit tegyek egy olyan emberrel aki azt se tudja mit akar meg maga se . És nem tud nem akar szeretni mert azt hiszi minden nő meg fogja csalni . Segítség kellene?

Figyelt kérdés
4 éve van/volt kapcsolatom a párom nagyon rossz házasságból jött ki és nagyon rosszul . Ezért o be zárkózott teljesen egyszer mondta nekem hogy szeret. Ahogy vége van és próbálom le zárni o keress újra és újra randira hív vacsorázni minden szép és jó és utána közli hogy ne higgyjem hogy minden olyan lesz mint régen és akkor be fejeztem vele egy hónapig semmi aztán újra irt és én újra be engedtem nem értem miért kell ezt velem tennie azt mondjak a csalódása miatt depressziós lett és o már ilyen érzéketlen marad el kene engednem de nem megy senkije sincsen a barátai ki használják . Gyereke is . Én voltam neki a biztos pont . Mondtam neki el fogok költözni is és azt mondta o miatta kar lenne maradnom aztán megint nem beszéltünk és újra keresett mindig vissza táncol mit tegyek? MIT KELLENE TENNEM?
2018. dec. 29. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Normálisan megbeszélni vele,hogy mit akartok vagy hagyd el örökre és ne beszélj vele többet!
2018. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
A kommunikáció csodálatos találmány. Elmondod neki, hogy ez ìgy számodra tarthatatlan állapot. És hogy a kapcsolaton kettőtöknek kell dolgoznotok. Közben ki is mutatod az szereteted, nem csak szóban. Az édeskevés.
2018. dec. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja veled mert hagyod. Őt sajnálod mert bántják és kihasználják? Miért, ő mit tesz veled??? Pont ugyanezt. Magaddal törődj, van épp elég bajod ha ezt hagyod!
2018. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem éri meg kínlódni egy sérült, bizalmatlan emberrel. Én is kínlódtam, mert bíztam a "csodában". Persze, csak sosem következett be. Rá ment x időm teljesen feleslegesen.

Segíteni meg csak olyan emberen lehet, aki nem áll ellen. A te embered nem ilyen.

Én végleg kiléptem az életéből, és az évek beigazolták, hogy jól döntöttem. Ő még most sem változott meg, de nem is marad meg egyetlen nő sem mellette. Javaslom neked is a végleges lezárást.

2018. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tegyél vele semmit. Tapasztalat. Volt ilyen barátom, elég sokat panaszkodott nekem a lelki problémáiról, néha én voltam a lelki támasz, DE eléggé elvesztegetett időnek érzem azt.


Ha akar valamit, akkor tesz érte és ha nem akar, akkor meg keres kifogást. Ennyit erről. Ha valakinek az az egyetlen problémája, hogy önmaga útjába áll, azt semmi okom sajnálni, vagy aggódni érte.

Igazán nevetséges, ha valaki azt gondolja, hogy az ilyent egy pillanatig is sajnálni kellene, mert "nem tudja, hogy mit akar". FIRST WORLD PROBLEM, omg....

2018. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!