Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok a vibrátorokról? A barátomnak felvetettem, hogy vennék egyet és nagyon megsértődött.

Figyelt kérdés
Már jó pár éve együtt vagyunk, de nekem eddig még szinte sosem sikerült a csúcsra jutnom. Akkor sem megy könnyen, ha magamnak csinálom, sőt mindig is csak vibrációs külső inger hatására tudtam elélvezni. Illetve a problémához hozzáadódik, hogy viszonylag ritkán van alkalmunk együtt lenni, és emiatt elég gyakori, hogy a párom hamar végez. Érzem rajta, hogy próbálkozik, hogy tovább bírja, de nem sikerül összehangolni. Felvetettem az ötletet, hogy ha esetleg egy vibrátort bevetnénk, hogy engem is stimuláljunk az aktus közben az mindkettőnknek jobb lenne és talán sikerülne egyszerre elélvezni, de nem tetszett neki az ötlet. Azt mondta olyan érzése van, mintha rá már így nem is lenne szükségem. Én ezt is megértem, de felvázoltam neki, hogy mi az én problémám, de úgy tűnt mintha nem is érdekelné, csak az önbecsülése ne sérüljön. Nem tudom mit tegyek. Tanácsok? Voltatok hasonló helyzetben? Férfiak, ti mit gondoltok?

2019. jan. 1. 17:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Én nem haragudnék érte.
2019. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 peca1000 ***** válasza:
78%

Barátod a szex előtt fél órával verje ki magának.


Tovább fogja bírni.


Ha nem, akkor válts pasi, tarts szeretőt, vegyél vibrátort.


Válasszon közülük.


Nálam alap, hogy a nő megy el előbb, ha kell 2x is.


Elsülés előtt gondoljon egy semleges tárgyra, pl: székre.


Nálam bejött! :)

2019. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

Nem a vibrátor a lényeg, olyan pasi legyen, aki csúcsra tud juttatni, vagy is akarja, hogy csúcsra jussál.

Pasiként mondom, hogy nagyon önző. Neki jó, te meg igy jártál. A jó szeretkezés alapja, hogy a másiknak akarok örömöt szerezni. Mind ketten igy állnak hozzá, akkor menni is fog.

2019. jan. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%

Ha lennétek eleget együtt, akkor el tudna juttatni a csúcsra, mivel tovább bírná.

32/f

2019. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%

Leírásból úgy sejtem, hogy távkapcsolat. Azt valamelyik leányzó elárulja nekem, hogy ha egy hapsi hűséget vállal és odajuttok mondjuk hetente/kéthetente egyszer, akkor mégis hány órás menetet vártok a hót kanos hapsitoktól, aki naponta megdöngetne ? Tényleg kíváncsi vagyok :D

32/f

2019. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 érdeklődő35 ***** válasza:
25%

1,én eddig majdnem minden barátnőmnek vettem vibrit. Szóval engem se zavar.

2, ne vibrit mondj neki hanem csiklóizgató. Jelentős a különbség egy fas alakú valaki illetve egy masszírozós valami közt {magic wand, satisfyer...}

3, "mindig is csak vibrációs külső inger hatására tudtam elélvezni." mik voltak ezek eddig?

4, ha ennyire nem érdekli a te élvezetes, csak a maga egója, akkor miért vagy még mindig vele?

2019. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
91%

Az nem érdekelne, hogy vibrátort akarsz, az viszont zavarna, hogy nem tudtalak egyszer se csúcsra juttatni.


Amúgy meg: " viszonylag ritkán van alkalmunk együtt lenni," "Azt mondta olyan érzése van, mintha rá már így nem is lenne szükségem." "úgy tűnt mintha nem is érdekelné, csak az önbecsülése ne sérüljön. " - szóval mi értelme van egy olyan kapcsolatnak, ahol ritkán találkoztok, a szex nem kielégítő, a párod pedig inkább foglalkozik a saját örömével és önbecsülésével, mint azzal, hogy neked (is) jó legyen?

2019. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
49%

A 6-os vàlaszoló utolsó bekezdését kivéve azt remélem tudjàtok, hogy valótlan dolgokat írt,bàrmily hitelesen is adja elő!? Nehogy már a nőben legyen a hiba "a blokk" mert nem tud 2perc alatt elmenni! Meg ez sem igaz, hogy erősebb stimulációk után nem menne természetes úton! Szóval ennek a vàlasznak sajnos jogos a lepontozàsa.


Én is ilyen csikló rezgető bizirgàlót akartam javasolni🙂, vagy a rezgő péniszgyűrűt is kipróbálhatjàtok,az mind a kettőtöknek újdonság lenne.

Mindenesetre kényes a téma, biztos kivan az "ügyetlenségétől" attól még, hogy nem mutatja. Legalábbis remélhetőleg.

2019. jan. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
9%-ra kellett értékelni, mert ajánlottam 2 terméket, és kérdeztem valamit? Nagyon csúnya, frusztrált nők járhatnak ide, akik még orgazmusra sem képesek. :)
2019. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
8%

Majd ha a pasik farka is rezegni fog, akkor egyenlo lesz a ket dolog, de amig nem, addig a vibrator sokkal erosebb stimulacio.

De nekem mindegy, a kerdezo azt csinal amit akar.

2019. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!