Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít luxusigényeknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít luxusigényeknek?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy ha az egyik fél nem dolgozik, vagy jelentősen kevesebbet keres, ne legyenek "luxusigényei" sem.


De mi számít egyáltalán luxusigényeknek?


2019. jan. 1. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Folyóvíz, áram, fűtés, autó... Ki honnan nézi...
2019. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha valakit én tartok gyakorlatilag el, akkor a saját színvonalamat kapja ő is, ami nekem elég. Ha neki többletigénye van, akkor vagy gazdagabb hapsit kell fognia vagy el kellene mennie dolgozni, amiből az igényelt pluszokat megtermeli magának. Pl karaj és csirkemell a színvonal, de a másik marhasteaket vagy lazacot is szeretne, akkor szerezzen magának egy kis zsebpénzt és már meg is veheti magának.

32/f

2019. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Itt gyakorin saját bevallások szerint szinte mindenki gazdag, sikeres vállalkozó vagy programozó, és az átlagkereset itt netto 500 körül kezdődik, szóval itt alig-alig van "luxusigény".


Nekem nagyon sok dolog számít annak és még több fog mikor elfogy a pénzem. Ez a világ a gazdagok világa.

2019. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Luxusigény lehet a drága autó, külföldi nyaralás, márkás ruhadarabok, nagy ház.


Mellesleg ha valaki munkaundor miatt nem dolgozik, szerintem abszolút nincs joga semmiféle igényt támasztani a másik felé, nemhogy luxust.

2019. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerelőgödör, garázs ami egy üres telken áll.
2019. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden, ami nem alap létszükséglet. Egyébként nettó 500-bol a saját “luxus igenyeim” sem tudnám fedezni.
2019. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!