Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekesnek tartanád, ha?

Figyelt kérdés

Ha kitalálod, meglepnéd a párod egy pár fülbevalóval, mivel nemrég sírta el, hogy elhagyta azt, amit az anyukájától kapott. Nem volt nagy érték, sima bizsu.

Felajánlod, hogy veszel neki egy másikat helyette, válasszon, erre megmutat egy olcsó (100Ft) bizsut az Aliexpressről, hogy ezt szeretné, mert ez hasonlít arra, amilyet elhagyott. Te azonban aranyban, vagy legalábbis valami nagy értékben (15-20 ezer Ft) gondolkodtál.


Hogy fogadnád ezt egy felnőtt nőtől?


2019. jan. 2. 16:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Aranyban sajnos nincs hasonló (piros szívről van szó)
2019. jan. 2. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Nyilván ugyanazt nem fogod tudni neki megvenni, de még ha sikerülne sem lenne már ugyanolyan.

Emellett ő is meg tudná magának venni azt a pár száz forintos vackot.

Szóval nyisd ki a szád és mondjad neki, hogy te többet szántál rá. Nem tudod ugyanazt megvenni de nem is szeretnéd. Úgy gondoltad, hogy veszel neki egy szép fülbevalót, ami talán feledteti az előzőt. Stb.

2019. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Inkább gazdaságosnak.De hogy őszinte legyek,az anyukája ékszerét nem helyettesíti egyetlen utánzat sem.
2019. jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer én is elvesztettem egy láncot,amit anyukámtól kaptam,szintén nem volt nagy érték,sírtam is.Nagyon jól esett,amikor a párom felajánlotta,hogy veszünk egy ugyanolyat.Nem ugyanaz,de nekem nagyon jól esett.
2019. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Azt vedd meg amelyiket szeretné.Tőled kapta az a lényeg.Ez nem gyerekes,inkább te vagy az.
2019. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Fú ebből jól nehéz kijönnöd. Mert,ha most elkezded mondani felnőtt nő hordjon normális ékszert. Lealázod az anyukáját,hogy csak bizsut adott neki.

Jöhet a műsor: az aranyat nem hordaná mert ezt is elvesztette.

Hát a gagyit én se vállalnám fel. Ezért le leszek pontozva,de milyen már amikor azzal dicsekszik,hogy 100 forintos céllövöldés valamit kapott tőled.

2019. jan. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak simán nem kéne 20 ezer ft-os fülbevaló, az egyik kedvencem egy sima pici ezüstkarika, és a legtöbbször azt hordom, azon kívül meg bizsukat, de egyik értéke se került 3000 ft-nál többe. Nekem ez pénzpocsékolás kategória, inkább költsd vmi közös programra, élményre. Ha meg neki konkrétan egy 100 Ft-os bizsufülbevaló kell, akkor miért nem adod azt? Ráadásul nem az olcsósága miatt kérte, hanem mert hasonlít ahhoz, amit elhagyott.
2019. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!