Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tarthat "gyerekesnek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tarthat "gyerekesnek" egy nálam 8 évvel idősebb férfi?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival. Én 21 vagyok ő 29. Nincsenek idióta szokásaim, tanulok és dolgozgatok is, de még nem vagyok önálló, mivel elég hátrányos helyzetből indulok.

Ő neki már összejött az élet, olyan komolyabb, felnőtt férfi... Nagyon tetszik nekem, olyan értelmes és okos, jól érzem magam vele, de olyan egy szerencsétlennek érzem magam hozzá képest, hogy nekem nincs semmim, mintha valami kis tizenéves lúzer lennék... Mennyire zavarja ez a férfiakat, hogyha én nem tudok úgy igazán semmit felmutatni? (ki tudom fizetni a fizetésemből a programokat, meg amit fogyasztok, vagy ilyesmi, csak nincs kocsim, lakásom meg ezek)

Szeretném lenyűgözni.


Szerintetek ez mennyire vészes?


2012. dec. 3. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek alapján nem fog gyerekesnek tartani.
2012. dec. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez Magyarország; Itt a legtöbb huszonegykét éves hasonló cipőben jár mint te, ha tetszel neki mint ember, mint nő, akkor nem hinnem hogy különösebben érdekelnék ezek a dolgok.
2012. dec. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ohh, ugyanígy vagyok, még a korok is stimmelnek, csak kiderült, hogy a pasi nős...

Szerintem nem vészes, simán összejöhettek.

2012. dec. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen valszeg a f@szid se tartott előrébb. Ha gyerekesnek tart tégen az nem emiatt lesz.
2012. dec. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Hát remélem, hogy az én 29-esem ha gyerekesnek nem is, de gyereknek tartana téged. :)

De rossz dolog megöregedni, főleg úgy, hogy egyáltalán nem tartom magam öregnek...


28N


Kérdező!


Mindenképpen bizonyosodj meg róla, hogy nincs-e kapcsolata!

2012. dec. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked semmit nem kell felmutatnod.Fiatal vagy,az mindennél vonzóbb.Nem fogja zavarni.
2012. dec. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy veled egyidős is tarthat gyerekesnek,ha úgy viselkedsz.Ez ilyen korban már nem a kor függvénye,hanem a viselkedésé.
2012. dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard lenyűgözni! Ez az egyik nagy hiba!Nem szabad lenyűgözni mindíg a valót kell mutatni!Ha azt elfogadja jó de ne mutass mást még véletlenül se!
2012. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van egy közös barátunk, általa ismertem meg, szóval kb 99%, hogy nincs senkije, vagy ha mégis, arról a közös barát se tud. (bár az ilyesmi szerintem nem a kor függvénye, mert jártam már meg egy 22 éves sráccal is, hogy elkezdtünk ismerkedni, mire kiderült, hogy kapcsolatban van...) Nem is a kora miatt tetszett meg, vagy ilyesmi, hanem maga a személye. Köszönöm a válaszokat!
2012. dec. 3. 11:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 vagyok, párom 22 lesz most januárban, 2 éve vagyunk együtt, már a menyasszonyom. Nem a kor számít, hanem az ember hozzáállása. Nála csak idősebb barátnőim voltak, mégis ő nekem az igazi, és lélekben ezerszer rátesz a volt barátnőimre. És nem azért mert fiatal pipi...Neki is voltak kapcsolatai, sok rosszat kapott már az élettől, és meg merem kockáztatni, hogy sok 30-as közeli nőnél sokkal érettebb gondolkodásilag...Tehát még egyszer mondom, a kor nem számít. Ami belül van, az számít...
2012. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!