Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem közelednek a fiúk, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem közelednek a fiúk, mert kevésnek érzik magukat hozzám. Mit tegyek? Mondjuk aki tényleg kevés, az nem is baj, hogy fél, de azonos szintű fiúk is rettegnek tőlem!

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki mondaná, hogy beképzelem magamnak, hogy szép vagyok, 2000+ követőm van instagramon, amikor a bachelor képzésemet csináltam a "főiskolák szépe" egyik szervezője konkrétan könyörgött facebookon, hogy jelentkezzek, mert nagyon gyenge a mezőny, és utalt rá, hogy biztosítva lenne nekem a dobogós hely. De engem hidegen hagynak az ilyen nőket tárgyiasító, szexista események. De persze nem csak külsőségek miatt tűnök megközelíthetetlennek.

A Corvinus számvitel mesterszakára járok, ami Magyarország egyik legpiacképesebb közgáz szakja, ezért még egy mezei diplomás is tart tőlem, hogy kevés hozzám.

Én a kultúrát részesítem előnyben, pár fiú felvágott a szilveszteri, piálós bulijukkal, amikor mondtam, hogy én inkább Mága Zoltán újévi koncertjét látogattam meg, nekem az a stílus jobban bejön. Itt láttam, hogy nagyon elpirultak. A szüleim, rokonaim is vagyonos, diplomás, értelmiségi emberek, vezetők, vállalkozók.

Mit csináljak, hogy a fiúk 99%-a ne érezze kevésnek magát hozzám?



2019. jan. 3. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
68%

Nem kevésnek érzik magukat hozzád, hanem nincs rájuk szükséged, így nekik se rád. Ez így dióhéjban.

32/f

2019. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
93%
Hat, ha ekkora überkirály hibátlan vagy, akkor a férfiak 99%-a nem csak azt érzi, hogy kevés, hanem valóban az is. Sok sikert az 1%-hoz.
2019. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 A kérdező kommentje:

#1

Ez így ebben a formában nem igaz. Frusztrált férfi vagy, és csak sértegetni próbálsz.

2019. jan. 3. 18:33
 4/103 anonim ***** válasza:
69%

Édes kicsi lány! Nem a szépségeddel, az okosságoddal, a vagyonos értelmiségi szüleiddel van baj, hanem olyan sótlan vagy, mint anyósom vasárnapi húslevese. :) Nem kevésnek érzik magukat, hanem elmenekülnek ill. képbe sem kerülsz. Azért, ez a két fogalom éles kontrasztban van, ugye nem kell magyarázni.

Az élet hiányzik belőled, de vannak hasonló kissé sznob férfiak is, szóval nem fogsz pár nélkül maradni.

De, kicsit lazítsál magadon bébi, mert nagyon merev vagy. ;)

2019. jan. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
88%
Indul az esti trolltámadás. Pedig még tök korán van...
2019. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha szerinted a Mága koncert a kultúra magasfoka akkor inkább meg se szólalj :D
2019. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 anonim ***** válasza:
91%
Sétálgass a MTA épülete előtt, hátha valamelyik professzor felcsíp, esetleg férkőzz be a brit, a dán, vagy a holland királyi család köreibe! (Már ha nem túl lealacsonyító a számodra...) :D
2019. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/103 Noblesse Oblige ***** válasza:
64%
Mert nyilvános wc-nek tetszik lenni, hogy a fiúk 99%-át ki akarod szolgálni?
2019. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim ***** válasza:
90%
aki elhitette veled, hogy _minden_ férfi kevésnek érzi magát hozzád, az nem volt őszinte veled
2019. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
81%
Annyira látszik, hogy valamelyik tegnapi hisztérikus troll próbálkozik ismét. Túltolod a csaj szerepet öcsi.
2019. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!