Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez tetszene vagy elfogadnátok lányok?

Figyelt kérdés
Ha párotok fizetésképpen úgymond ellátást kapna szüleitől a barátnőjével egyutt. Tehát főzne heti többször , üdítőt tisztítószereket stb nem engedné h kifizessétek, mivel párod nem kap fizetést mert ott dolgozik. Ez igy van már március ota. 31f
2019. jan. 4. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

zavaros a sztori. miért beszélsz magadról 3. személyben?


egyébként nem tetszene, az a jó, ha mi hozunk meg ilyen döntéseket. ne érezzék úgy, hogy el vagyunk látva az üdítővel, miikor én szinte nem vennék soha. ez csak egy példa. pláne az nem tetszene, ha bele akarnak szólni az életünkbe azzal a jelszóval, hogy mennyi mindent tettünk értetek. heti többszöri találkozás szintén nem lenne ok velük (mármint hogy nekem kelljen állandóan összefutni velük a praktikum miatt)

2019. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a rokkantnyugdíjasság nem kifogás arra, hogy miért a szüleid látnak el. Munkám során sokszor találkozom értelmi fogyatékos emberekkel, akik próbálnak önellátóak lenni, nem szorulnak úgy a szüleidre mint te. Azon kívül látássérültekkel is találkoztam már szintén a munkám során. Külön házban/lakásban élnek és nem a szüleiknél. Saját maguknak vásárolnak be.

Szóval nekem nem tetszene, hogy ennyire életképtelen vagy 31 évesen. Soha nem jönnék össze ilyennel. Nagyon szerethet a barátnőd ha így veled van, de gondolj ara, hogy egy olyan emberrel mint te, soha nem lehetne normálisan családot alapítani és nem azért mert rokkantnyugdíjas vagy, hanem azért mert életképtelen.

2019. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!