Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha a volt páromnak nincs bejelentett munkahelye de dolgozik és nem akar gyerektartást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hete a gyerek apja gondolt egyet és el között, navyon nem volt jó a kapcsolatunk már..folyamatos viták, megcsalt megbocsátottam. Stb.

És nost addig fajult, hogy elköltözött, ez végleges én nem sem szeretnék már békülni és o sem.

De, nem akar fizetni. 4 éves a kisfiunk én is dolgozom, bár nem valami jó a fizetésem.

Ő nincs bejelentve, 1 éve így dolgozik( próbáltam vele beszélni,hogy jelentesse be magát mert ezt így nem lehet de nem akarja).

Én bírósághoz szeretnék fordulni.

De hogy kérjek így gyerektartást ha nincs bejelentve? Mi ennek a módja? Segítsetek kérlek es abban is, hogy mi az az összeg, amit kérhetek!

Köszönöm a válaszokat előre is!


2019. jan. 5. 12:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most derült ki tegnap este, hogy felmondott a munkahelyén. Jelenleg nincs munkája mostmár.
2019. jan. 7. 11:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit èrdekel? Hivatalosan eddig se volt. Attól mèg gyt jár a gyereknek. Keress egy ügyvèdet, ès intèzkedj. Ő meg nyílván fog majd dolgozni valahol, èlni kell valamiből.
2019. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen patkány! Most direkt elmegy majd munkanélkülire. Nem baj, te ne hagyd, hogy a fiad nélkülözzön amíg ő éli világát és másra költi a a gyerektartást! Fogadj egy jó ügyvédet!
2019. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is igy kezdte az exem, leadott még költsegmentességit is a bíróságon hogy 0 a jövedelme. Aztan kiderült anyuka számlajara ment a fekete lóvé. Jo ügyvefem volt meg en is nyomoztam, sok dolgot tudtam. Addig huzta a pert hogy kozben nyugdijas lett igy abbol legalabb mar tiltani lehet. Meg örökölt is, azt mai napig tagadja pedig lattuk a kozjegyzőnek fehéren feketen. :-) Remelem azt is bevasaljuk az ugyveddel mert 1,5 milla a visszamenoleg megitelt gyt.
2019. jan. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!