Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom részt vett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom részt vett egy születésnapi bulin és ismerőse lett egy nagyon dekoratív lánynak. Gondolom be jelölték egymást. Van félni valóm?

Figyelt kérdés
A lánnyal nincs is más közös ismerős csak a párom facebookon. Elég messze volt a buli az otthonunktól 150 kmre. Vagyis ő csak hangosítani ment, nem vendégként.. Tegnap volt a buli, most lettek ismerősök. Nem merem megkérdezni tőle esetleg ismerkedtek e, vagy ő jelölte e be mert biztos, hogy kapnék a fejemre. Ez lehet valaminek esetleg a kezdete? Nagyon szép lány, pont az esete mert vékony sötét hajú csajszi..

2019. jan. 5. 22:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csalt meg még soha.
2019. jan. 5. 22:27
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
És azt Te honnan tudod,hogy soha sem csalt meg?De ezek szerint már tényleg lecsekkoltad,és statisztikát készítettél az összefb-s csaj ismerőséről.
2019. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
De akkor meg minek fèltèkenykedsz? Ez tènyleg idegesítő.
2019. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mert ismerem már annyira. 6 évet udvarolt nekem előtte. Komolyan gondolja velem vagyis úgy tűnik. De nem bízok a nőkben és az emberek bármikor el csábulhatnak, hiába szeretik a párjukat. Késztetést érzek, hogy meg kérdezzem de tuti vita lesz
2019. jan. 5. 22:39
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Akkor vite lesz?

Öszinten hogy akarsz igy vele kapcsolatot?

ha mar rettegned h kifut a világbol?

Akkor soha többet ne kerdezz meg semmit aztan marcangold magad belül életed végéig.

En is küszködtem feltekenyseggel

majdnem ra ment a kapcsolatom

segitseg nelkül masfel ev utan ereztem azt h normalisra visszalltam.

Nagyon nehez volt.

Szerintem nalatok az a baj h irod minden hetvegen buliba jar zenelni.

En biztos nem lennek igy vele.

Alapbol össze sem jöttem volna vele

Nalam ez nem férne bele,marmint h allandoan idegeskedjek

Minden bulin vannak csajok,jo csajok

ha megis csal több 100kmre sosem fogod megtudni...

2019. jan. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Együtt élünk így ha el tűnne mondjuk sok időre az fel tűnne. 😕
2019. jan. 5. 22:50
 17/25 anonim ***** válasza:
54%

Biztosan feltűnne,hogyne.Ha egy pasi félre akar lépni,akkor el tud úgy tűnni,hogy neked abban semmi gyanús ne legyen.Amúgy fordítva is igaz.Házasságban szerinted hogy lépnek félre?

Ha nem nézed ki belőle,hogy megcsalna,mert ő olyan tisztességes,akkor minek féltékenykedtél annyit rá eddig is? Ellentmondásokba keveredsz saját magaddal.

2019. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Azért mert félek, hogy majd le cserél valami jobb csajra. Eléggé alul értékelem magam. Azt hiszem ez az oka, vagyis úgy érzem külsőleg jobb pasi, mint én nő.
2019. jan. 5. 22:57
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

Na és ha az? Lehet szebb (bár ez elég relativ) ha a külsején kívül más nincs ami tetszetős benne.


És még mondják hogy kell a kisugárzás hogy felszedj valanit,meg a jó energiák áradása.Nem bántásból,de akkora önbizalommal összeszedni egy pasit azért nagy teljesítmény.

2019. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mindig lesz félnivalód, amíg ilyen betegesen féltékeny vagy. Egyrészt mert akkor is félsz, ha semmi okod rá, másrészt mert a rendszeres vádaskodás, ellenőrzés, gyanakvás tönreteszi a légkört és valóban elege lesz belőled, harmadrészt meg tényleg megcsalhat akkor is ha - általában - te vagy számára a legjobb nő a világon. Szerintem saját érdekedben jobb lenne ha a kisebbrendűségi érzéseddel, birtoklási vágyaddal foglalkoznál, nem azzal, hogy megcsal-e vagy nem. Ha megcsal, akkor majd lesz egy mások kapcsolatod, nem dől össze a világ, viszont az előbbiek megkeserítik majd az egész életed.
2019. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!