Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom részt vett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom részt vett egy születésnapi bulin és ismerőse lett egy nagyon dekoratív lánynak. Gondolom be jelölték egymást. Van félni valóm?

Figyelt kérdés
A lánnyal nincs is más közös ismerős csak a párom facebookon. Elég messze volt a buli az otthonunktól 150 kmre. Vagyis ő csak hangosítani ment, nem vendégként.. Tegnap volt a buli, most lettek ismerősök. Nem merem megkérdezni tőle esetleg ismerkedtek e, vagy ő jelölte e be mert biztos, hogy kapnék a fejemre. Ez lehet valaminek esetleg a kezdete? Nagyon szép lány, pont az esete mert vékony sötét hajú csajszi..

2019. jan. 5. 22:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
38%
Ha meg akar csalni, ülhetsz te a nyakában is. Akkor is megteszi.
2019. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
48%

Jézusom emberek.. Ezek is ennyi infóból szítjátk a tüzet, hogy "biztos megcsal", csak mert lehet csupán visszajelölt valakit a tegnapi buliról?


Sok ember csak ismerősöket gyűjt, nem jelenti azt, hogy beszélni is fognak. Lehet a csajnak ő 2000. ismerőse.


1. Én lányként volt, hogy elmentem szórakozni, koncertre, utána kimentem cigizni a barátnőmmel(n nem cigizek de nem maradok bent egyedül), odajött pár srác, beszéltünk vagy negyed órát. Másnap ketten-hárman jelöltek úgy be, hogy kb a nevem sem mondtam el ezalatt, de lenyomoztak ismerős által. Ehhez egy sima beszélgetés elég volt, aki ismerkedős szándékkal írt rám, azt meg elküldtem, mert kapcsolatom van. ->Ergo miért is enne ez már rossz, hogy ismerősök lettek? HA valakivel szóba elegyedik ott, (nyilván nem kussol egész este, azt azért lásd be), nem jelenti azt, hogy meg is csal még.


2. Ha zavar, akkor kérdezd meg. Milyen volt a buli, milyen emberek voltak. Simán megmondhatod, hogy láttad hogy egy csinos új csaj az ismerőse lett. Miért ne kérdezhetnéd meg? Nyilván próbáld meg úgy, hogy ne vesszetek ezen össze és ne rágalmazd. Hiszen tudja mindenki, hogy jobb csajok is megfordulnak szórakozóhelyeken.


Az sokkal többet jelent, hogy hogy viselkedik veled, adott-e valaha gyanús jeleket a párod, hogy kezel téged, érzed, hogy téged szeret-e. Vagy kifelé kacsintgat, susmákol és hazudik, elmászkál, másokat les/lájkol/beszél a hátad mögött, stb?


Szerintem az a legfontosabb, hogy feleslegesen -önbizalomhiány ide vagy oda- ne generálj problémát oda, ahol nincs. Tehát ha a srác rendben van és mindent megtesz, akkor ez az elsődleges, amit vegyél mindig figyelembe.

2019. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "kapsz a fejedre", ha megkérdezed?!
2019. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%

#5 vagyok, annyira tudtam, hogy az fog kiderülni, hogy betegesen féltékeny vagy, és már unja a hisztidet meg a gyanúsítgatásodat a pasid :D

"Azért mert félek, hogy majd le cserél valami jobb csajra. Eléggé alul értékelem magam."

Basszus, látod is h a saját önértékeléseddel vannak problémák. Minek kell a saját hülyeségeddel a másikat mérgezni? Ezzel csak az fog bekövetkezni, amitől a legjobban rettegsz: megunja a folytonos gyanúsítgatásodat, és ott fog téged hagyni. (Mondjuk szerintem jól teszi, az ilyen féltékeny emberek úgyse képesek megváltozni).

"úgy érzem külsőleg jobb pasi, mint én nő."

Keress akkor egy hozzád, a te szintedhez illő társat, ő meg keressen egy olyat, aki az esete: egy vékony, sötét hajú csajszit.

2019. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymást és bízol benne nincs.


Az is lehet, hogy a kiscsaj le akarja rántani. És akkor mivan? A párod majd nemet mond.


Akit meg vinni lehet azt hadd vigyék.

2019. jan. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!