Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a nő megbántja a férfit, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nő megbántja a férfit, a férfinek hogy illik viselkednie?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 09:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire rosszindulatú már, hogy értetlennek állítasz be mindenkit. Kérj is hamar bocsánatot. Tőlem nem kell, férfiak egymástól nem kérnek :D

32/f

2019. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Duzzogni kell :D nekem beválik... :D
2019. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a négyes válaszoló és nem értettétek amit leírtam. Mivel nő vagyok, női szemszögből írtam le, de ez fordítva is igaz. Ha egy nő egyfolytában zaklatja a férfit aki kiakad és visszaszól az ugyanúgy helyes a férfi részéről és nem neki kell bocsánatot kérnie. Azt hittem, a leírásomból érthető, hogy kétféle megsértődés van: jogos és nem jogos. Pl ha a nő zaklatja a férfit és a férfi visszaszól keményen, a nőé nem jogos. Tehát ez nemtől függetlenül működik. Ezért is írtam, hogy egy kapcsolatban a legjobb leülni és megbeszélni, mert általában az a vége, hogy mindenkinek van miért bocsánatot kérnie, vagy legalább van mit átgondolnia.
2019. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Közölni kell a nővel, hogy miért érzi úgy, hogy megbántotta azzal, amit mondott vagy tett, és meg kell próbálni megoldani normális módon a konfliktust. Érett felnőttként nem duzzogni kell, előadni a nem szólok hozzád jellegű játszmákat, attól függetlenül, hogy melyik fél bántódott meg, hanem a másik tudomására kell hozni, hogy milyen érzések keletkeztek benned, és törekedni arra, hogy a jövőben lehetőleg elkerülhetőek legyenek a hasonló szituációk.
2019. jan. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ugyan úgy kell viselkednie, mint ahogy a Nő viselkedjen.

Annyit harcolnak a Nők az egyenjogúságukért...

Ilyenkor miért felejtik el?

Miért van az, hogy nekem illik nagybetűvel írni a Nőt, de még nem láttam olyat, hogy egy Nő nagybetűvel írná a Férfit?

Meddig fognak még a Nők harcolni az egyenjogúságukért? (ami egyébként már rég nem egyenjogúság...) Amíg a komplett Férfi faj homokos lesz?

2019. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ki kérte, hogy írd nagy betűvel a nőt? Senki nem kért rá, és akik ezen az oldalon ezt teszik, többnyire gúnyból teszik. Ébredj már fel. Nincsenek a nők előnyben,ami területen igen, ott a férfiak teszik ezt.
2019. jan. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!