Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szűz srácok mindig gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűz srácok mindig gyorsan el mennek? És hány alkalom után várható jelentős javulás ilyen téren?

Figyelt kérdés
17/l vagyok a barátom szűz én már nem, de még soha nem voltam szűz srácal.
2010. jún. 28. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ja, az enyém gyorsan ment el.. kb. 1 év után javult kicsit a dolog, amikor már tabit szedtem, és a 2., 3. menetnél tartottunk..
2010. jún. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát az én barátom szűz volt mikor összejöttünk, de egész sokáig bírja. ez sztem egyéntől függ. persze neki is van olyan h majdnem, de akkor belassítunk vagy ilyenek, és úgy toldjuk meg az időt. és nála már egy kis izgatás is elég a második menethez.
2010. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagy általánosságban igen. meg kell még tanulniuk mit hogy kell csinálniuk h ne legyenek gyorsak és neked is jó legyen. emiatt még ha görcsölnek is rajta h milyen kezdök akk még gyorsabban.

uh türelem kell hozzá és megértés és nem kell tul nagy ügyet csin ni belöle

2010. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom szűz volt, és elég hamar ment el a 3. alkalommal viszont sikerült majdnem egy órás menetet összehoznia, azóta ez ígyvan.
2010. jún. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemtom... nekem az első esetben, meg még jópárszor utána nem is sikerült elmenni, amikor végre igen akkor is csak sokára. Mondjuk nálunk barátnőmnek is első volt, szóval bénáztunk rendesen...
2010. jún. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam pont fordítva volt a dolog: Az első alkalommal vagy 2órán keresztűl tartott a dolog. Ma már néha fél órát sem bírok ki, bár ez a ritka együttlétek miatt van.

Nyugodj meg! ha rendszeresen végzitek ezen tevékenységet, akkor jelentősen meghosszabbodik az "aktiv" idő egymással...

2010. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!