Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek/terveznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek/terveznétek hosszú távra egy ilyen nővel?

Figyelt kérdés

26/F vagyok, eddig nem volt egy komoly kapcsolatom se, de lassan szeretnék családot alapítani/megállapodni.

találkoztam a számomra tökéletes nővel. gyönyörű az arca, a teste tökéletes, intelligens, egyetemet végzett.a barátaim csak irigykedtek amikor bemutattam nekik. a szex valami hihetetlenül jó vele...mindig tud újat mutatni. az érdeklődési körünk szinte megegyezik, nagyon hasonló a véleménye kb mindenről mint nekem. szóval álmaim nője..de egy gond van vele, hogy van egy mentális betegsége. ezt akkor mondta el mikor már pár hónapja randiztunk, hogy fél hogy emiatt én elfogom őt hagyni. azt mondta, hogy borderline személyiségzavara van. na rákerestem az interneten, meg egy pszichiáter haveromat is megkérdeztem erről. és nagyon megijesztett ez. végre boldog vagyok, találtam egy nőt akivel el tudnám képzelni a jövőm erre lehet, hogy egy szörnyeteg.. nem tudom mit csináljak. nem hiszem hogy találnék nála jobbat, aki mindenben ilyen tökéletes és ennyire megfelel nekem, és még bele is szerettem..


2019. jan. 6. 12:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

igazából volt egy-két furcsa dolga, de ezekkel nem annyira foglalkoztam, csak most belegondolva..

pl mondta hogy volt egy időszak amikor 2 hetente váltogatta a pasijait, még egyetem előtt, de hogy egyikkel se feküdt le, csak ezek szerint szórakozott velük vagy nem tudom.. meg második randin kicsit berugtunk és megfogtam a fenekét és teljesen kiakadt, hogy én biztos csak ki akarom használni..közben pedig látszott, hogy élvezi és még egy olyan szoknya is volt rajta ami feszült a fenekén, szóval kb felhívásnak vettem ezt

2019. jan. 6. 13:17
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
Én azt vettem észre,hogy az emberek szeretnek maguknak kitalálni valamilyen mentális betegséget,nem tudom miért,de ettől különlegesnek érzik magukat,vagy ezáltal megengednek maguknak bizonyos viselkedésformákat,amely nem elfogadott.A pszichiátria szerintem kicsit áltudomány,mindenkire rá lehetne húzni valamilyen betegséget,nem elég objektív a dolog.Nem hiszek a mentális betegségekben,csak a buta emberekben meg a milliós gyógyszerbizniszben.Szerintem nincs borderline szindrómája,szóval az nem baj,de az baj,hogy kitalàl magának egy különleges betegséget,na az utóbbi miatt nem jönnék össze vele.
2019. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ja én marha, most jut eszembe.. beszéltünk még az elején arról is, hogy az első csalódása az volt amikor kidobta a srác amiért folyton gyógyszert szedett meg hánytatta magát.

most hogy így belegondolok ezekbe, voltak ilyenek...de nem tudok elmenni amellett, hogy egy tökéletes nő és az ideálom minden téren.. nem tudom mi legyen

2019. jan. 6. 13:22
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne dobd ki emiatt, adj esélyt a dolognak, aztán meglátod, mennyire lehet vele együttélni.
2019. jan. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#12


Na ja, de ha nem így lenne akkor nagyon-nagyon sokan lennének öngyilkosak, mert nem illenek bele A KÖTELEZŐ viselkedésmintába amit az úgynevezett "többség" erőltet mindenkire. Pl. hogy az állandó zaj jó, a zsúfoltság nagyon kellemes meg ilyenek.


Hát nem igazán.

2019. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

En is majdnem osszejottem egy boderlineossal... Ha nem akarod hogy az eleted egy pokol legyen,es nem akarsz fajdalmasan csalodni,akkor most tegyel valamit ez ellen...ez nem vicc !!


23 L

2019. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%
Azok alapjan amiket leirtal en most szallnek ki.
2019. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kamu, mondom.
2019. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha valami úgy totyog mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, az nem elefánt. Ha több hónap alatt nem venném észre, hogy defektes, akkor normálisnak tartanám.
2019. jan. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"volt egy időszak amikor 2 hetente váltogatta a pasijait"

ebben mi a border? sokmindenkivel így van, hogy a gimiben ezzel lóg, aztán azzal lóg. leírásod alapján ezek nem voltak a "pasijai."


"második randin kicsit berugtunk és megfogtam a fenekét és teljesen kiakadt"

teljesen normális. pláne mások előtt, vagy pláne, ha nem volt semmi előzménye.


"közben pedig látszott, hogy élvezi és még egy olyan szoknya is volt rajta ami feszült a fenekén"

talán te láttad bele, hogy igazold magad. és húha, feszes szoknyát vett fel ráadásul! mint annyian mások.


A FESZES SZOKNYA NEM JELENTI AZT, HOGY FOGD MEG A SEGGEM.


"az első csalódása az volt amikor kidobta a srác amiért folyton gyógyszert szedett meg hánytatta magát"

miért szedett gyógyszert? milyen gyógyszert szedett? a szülei kezdeményezték, hogy elkezdje szedni?

hánytatás megint más kérdés, ha már címke kell, akkor bulimia. nem akar meghízni, és így kisebb a tápanyagfelvétel. erre nem mondom, hogy normális, de köze nincs a borderhez.


ha drámázik, túloz, felnagyítja az eseményeket, vagy hirtelen szélsőségesen megváltozik, azt úgyis észreveszed. bár szerintem te drámázol kicsit, hiszen azt mondod, minden idilli, és múltbeli, kamaszkori! dolgokon aggódsz.


egy életre nem tudod magad bebiztosítani, senkivel kapcsolatban, hogy majd nem fogja ezt meg azt csinálni. de kár lenne úgy tekinteni a kedvesedre, mint egy mintaismétlő ... birkára.

2019. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!