Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Japán-magyar párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japán-magyar párkapcsolat? Nem kérek a rasszizmusból!

Figyelt kérdés
Van egy japán srác, akivel nemrégiben ismerkedtünk meg. Én magyar vagyok és sokkal fiatalabb tőle, de a kúltúrális különbségek miatt ez nem igazán érezhető.Teljesen jól kijövünk, bár vannak ici-pici nyelvi akadályok, de nem vészes. Úgy érzem kedvel, mondta is hogy nagyon szeret velem lenni, én úgyszint.Szerintetek ez a nagy származási különbség okozhat gondokat?
2010. jún. 28. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább a magad udvarán sepregetnél,mint más kulturábka kiskanalazod magad!A magyar pasik már neked meg sem felelnek?Szánalmas!
2010. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
jah igen, és ha okozhatnak, akkor milyeneket? Tapasztalt embereket szívesen várom:)
2010. jún. 28. 23:46
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem meg sem felenek, nagyon vonzódom hozzá, nem a származása miatt.
2010. jún. 28. 23:47
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
szerintem jó engem is érdekelnek a japán lányok:D
2010. jún. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

ne hallgass az elsőre...

ha neked tetszik meg te is neki akkor miről beszélünk?

legyél rá büszke :)

2010. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem rokonom japán pasival van együtt..

évek óta és nagyon jól megvannak :D

szerintem egyáltalán nem okozhat gondot

2010. jún. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát az aztán nagy büszkaség,hogy elkorcsosul az ország!Már igy is mindent angolul kell olvasnunk mindenhól,mi lesz a magyarsággal?
2010. jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ennek azthiszem semmiféle kötődése nincs a témához, és pont egy olyan írja ezt aki még magyarul sem tud, nem hogy angolul.:)
2010. jún. 28. 23:54
 9/14 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem akartok gyereket akkor nincs gond, ha igen akkor az nagyon nagyon gáz
2010. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
mivel Japán tengelyhatalmi így semmi gond nincs vele. ÉLJEN AZ ÚJ VILÁGREND!
2010. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!