Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tartjátok szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok szánalmasnak ezt az egoista hozzáállást, amit sokan itt mutatnak?

Figyelt kérdés

A kérdések zöme full egoista attitűdű embereket interpretál.

Csak arról írnak, hogy szeretik-e őket, nekik milyen rossz, állandóan kicsesznek velük, bezzeg azt nem írják le, hogy ők mit tesznek bele a kapcsolatba, mennyire önzetlenek, hogy lesik a másik kívánságát, miképp akarnak örömöt szerezni nekik. Vicc az egész.


2019. jan. 6. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
De király,ezt még nem olvastam!
2019. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Érdekes. A te kérdésed mitől kevésbé 'egoistább'?


Te akarod most megmondani kb, hogy más hogyan viselkedjen. Ennél egoistább dolog nem sok van.

2019. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Miután a problémak kb 60%-a az egoizmus miatt keletkezik eleve, nyilvn ilyenek fognak írni. Az egoizmus eléggé elkerülhetetlen és nem feltétlen rossz irány. Az az egoista jó, aki csak akkor érzi jól magát, ha a többieknek is jó:)
2019. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Amit leírtál, azt nem tartom szánalmasnak, sem egoistának, sőt, szerintem alapból ez lenne a normális, nem az, hogy mennyire alkalmas önkéntes lábtörlőnek a másik számára. A gáz szerintem az, amikor az okokat és az összefüggéseket nem ismerik föl saját maguktól, illetve előbb-utóbb kiderül, hogy újra és újra ugyanazokat a(z esetenként orbitális) hibákat elkövetik, és nem tanulnak belőlük, még alapszinten sem.
2019. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
De igen én szánalmasnak tartom a legtöbb kérdezőt is aki egyoldalúan előadja hogy a párja mekkora egy sz.r sz.mét és a válaszolók nagyját is akik leírják a tudásuk javát rendszerint azt hogy próbáld megbeszélni vele ha nem változtat akkor hagyd ott/válj el nem kell így leélned az életed stb.stb...A leggyakoribb probléma ezekkel az elhagyott megkeseredett nőkkel az hogy nem tanították meg nekikés ők sem jöttek rá hogy a férjüket/párjukat/élettársukat tisztelni kell mert csak akkor kapnak cserébe viszont tiszteletet.Sok nő megházasodik úgy hogy életébe nem főzött még semmit nem szereti a házi munkát rinyál panaszkodik és a férjét hibáztatja mert nem tetszik neki a való élet.Ezeket a nőket kidobják aztán itt rinyálnak GYK-n és szakításra válásra buzdítanak minden kérdezőt aki a legapróbb problémával is megkeres itt másokat!Én már rég nem írok ki semmilyen kérdést...Üdv! 33/F
2019. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván akkor fog segítséget kérni és kiírni egy kérdést valaki, ha problémája van. "Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted". Erre való az oldal, nem arra, hogy kijelentő mondatokban dicsekedjünk arról, hogy mi jót tettünk ma másokért.
2019. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Igazad van, egyszer egy nő panaszkodott itt a férjére, azt fàjlalta, hogy nem dolgozik azon, hogy jobb legyen a házasságuk. Megkérdeztem tőle, hogy ő mit tett azért, hogy jó legyen? Nem válaszolt, és le is lettem pontozva a fenébe. Kb. ez van itt, mindenki azt szeretné, hogy neki jó legyen. A másik le van ejtve.
2019. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezekből a dolgokból lehet, elég jó eséllyel kitalálni, hogy a hozzászólás nőtől van-e.
2019. jan. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!