Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan nyaralnak innen?

Figyelt kérdés

A napokban ritkásabbak a kategóriához képest a kérdések. Aki nyaral, hol nyaral, aki eztán megy, az hova megy, aki nem megy, mé' nem megy, aki nem BMW-vel, az miért golffal és miért nincs nőjje nekilye?

32/f


2018. júl. 28. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Am unatkozol xd ennyire ?! Mindegy .
2018. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először azt olvastam, hogy "nyalnak".
2018. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2. Természetesen mindenki az olvasottaknak megfelelően válaszolja meg a kérdést! :D

Igen, kicsit unatkozom, meg tizenhatozom, jó lenne kis pezsgést látni. :)

2018. júl. 28. 23:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Hétvége Rockbalaton, aztán Strand feszt ˘˘
2018. júl. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ott a 4g, meg korhatáros a kategória, nem fokhatáros. :,(
2018. júl. 28. 23:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem így is túl sok hülye kérdést tesznek fel az emberek. Én inkább azt vettem észre, hogy már megválaszolni sincs kedve az embereknek igazán, csak leírnak valami vicces(nek szánt) kommentet.
2018. júl. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%
Én mercivel mindenhova, repcsivel vagy a lakóautómmal. Irigykedjetek:) Pontozzatok le!
2018. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam sűrűn válaszolni, de most megteszem, amíg olvasod,se unatkozol annyira. Megyek a Balcsira egy hét múlva. Jaj de izgi a válasz😀


Egyébként unalom ellen mondok egy viccet: kilóg a slicced!

2018. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most jöttem haza.


Egyedül mentem, mert nincs barátnőm, se nem BMW-vel, se nem Golffal mentem, hanem Airbus A320-al, és főként várost néztem.

2018. júl. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!