Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy kérés a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy kérés a párom felé, hogy dicsérjen, szeretgessen egy kicsit?

Figyelt kérdés

Már egy ideje hiányolom a kapcsolatunkból, hogy bókoljon, persze a szép vagy, gyönyörű vagy ez néha-néha kicsúszik a szájából, de inkább azért mert tudja, hogy örülök neki. Tegnap este megkértem, hogy picit bánjon velem úgy, mint az elején, erős, határozott férfiként: markoljon meg, húzzon magához,bókoljon, dicsérje ami tetszik neki, játszon a testemmel, élvezze a domborulataim, hajlataim, mint az elején, mikor még újdonság volt minden a számára. Szerintem minden nő vágyik erre, nem csak én. Az eredmény kényszeres tapizás lett, nulla dicsérő szó, vagy talán egyszer elhangzott, hogy tetszek neki.

Majd csakhamar izgatni kezdett és szex lett belőle. Az a bajom, hogy hiába izgulok fel fizikailag, ha az agyam még arra vár, hogy kényeztessen nem szexuális értelemben is. Nyilván tök jól esik, mikor feláll neki rám és beindul. De ezt úgy érzem mintha maga a szex mint elgondoldolt cselekedet hozná meg a kedvét és nem az én testem érintése, mintha mindegy lenne ki fekszik ott, hiszen nem is szól hozzám közben, pedig olyan jól esne ha azt mondaná milyen gyönyörűek a melleim, vagy bármi, amit épp gondol. Régen mindig mondta.


2019. jan. 7. 10:54
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%

#10-es vagyok

"De miért kell ennek így lennie?"

Sajnos nem tudom, ezt láttam, tapasztaltam az én és a mások hosszú kapcsolataiban is.

Nem kompenzálja semmi ezt a szeretethiányt, sem a párod rendessége, sem a jó életkörülmények, sem a majdani gyerekek.

2019. jan. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%

Azt nem lehet elfogadni, hogy most a seggnyalásban ez a te köröd? Te meddig "csak sodródtál"?

32/f

2019. jan. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%

Ezen kívül milyen a kapcsolatotok? Felvállal? Veled tervezi a jövőjét? Kikéri a véleményed ha pl venni akar valamit?

Az én párom is eleinte bújós volt, aztán szinte teljesen eltűnt a tűz, ekkor én is elkezdtem hajtani, majd ráhagytam.

Most sokkal jobb, ő közeledik, bújik. De más jelei is vannak annak hogy szeret. Ő sem az a tipikus Rómeó, nem térdel elém rúzsával a szájában, viszont karácsonyra olyan elánnal készült nekem, hogy olyat még nem láttam :D

Ha azt érzed, hogy a fent felsorolt dolgok rátok nem igazak, na akkor gubanc van.

2019. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
52%
Volt egy hasonló párocska a szüleim szomszédságában, mindenki szemében ők voltak az álompár, kifelé minden szép és jó volt, de az ilyen hullámzásokat is láttuk (már aki nem volt teljesen hülye). Megvolt a nagy esküvő, lagzi, aztán egyszer csak pár év elteltével elváltak.
2019. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom ezen mi lepontozni való volt. Akik "elkerülik" egymást, mert a kétségeikkel vannak inkább elfoglalva, azok bizony így járnak, hogy egyszer az egyik, másszor a másik nyomul. Jártam már én is úgy, hogy hosszú hónapokig én pedáloztam, látszólag hiába, mikor meg a másik kezdett, akkor pöszén nézett rám, hogy csak élvezem, hogy de jó, most engem szeretgetnek.

32/f

2019. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%
Mert itt ha kell ha nem piros kéz jár,de én adtam neked egy zöld nyuszit.Sztem nem mondtál hülyeséget.Hùzd meg,ereszd meg,csak kapcsolatban.
2019. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Az én életemben az a logikus, hogy minél jobban ismerek valakit, minél hosszabb a kapcsolatunk, annál többet kedveskedek. Nálam a rózsaszín köd nem felszáll, hanem leereszkedik, minél több idő telik el. Nekem az elején nehéz ismeretlennel cukiskodni.


De tudom, fapina, szűzqrva, megkapom itt napi szinten.

2019. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Azèrt azt nem jelentenèm ki, hogy szándèkos álca volt csak a becserkèszèsed miatt. De ha valaki "küzd" valakièrt, aki mèg kicsit ellen is áll, akkor bizony "mindent" be kell vetni, ès elkèpzelhető, hogy nagyobb erőbedobás volt a rèszèről, mintha "sima ügy" lett volna. Aztán ez a cèl elèrèsèvel el is apadt.

Ha amúgy jó a kapcsolatotok, szóval nem az törtènt, hogy most még a ló túlsó felèn van, ès tojik rád, akkor ez olyan nagy problèma.

2019. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
26%
Egy nagyon nagyon fontos kérdés felett elsiklottatok. TE mit teszel meg a párodért? Az a baj, hogy hajlamosak vagyunk a párunkat hibáztatni ha nem szeretget, de ennek a fenntartása két ember feladata. Ha te ugyan úgy semmit nem teszel bele a kapcsolatba szeretgetés meg odaadás szintjén, csak elvársz mindent a párodtól akkor ezt az egész feszültséget te magad teremted meg. Ha egy kapcsolat kihül az mindig mind a két fél hibája. NEKED kell máshogyan hozzáállnod a párodhoz. Ha valami hiányzik, akkor neked is tenned kell érte.
2019. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A kérdező írta, hogy most ő próbál mindent megtenni, az elején nehezen indult be. Tehát nem felejtődött el.


Viszont ha megbeszélés ellenére, meg romantikus hangulat megteremtése ellenére is marad ez a hullámzás, és ha ebben nem érzed jól magad, akkor lehet, hogy ő mégsem a te embered, teljesen mindegy, minden más hogyan működik, ha neked ez fontos. Nekem fontos a dohányzásmentesség, a szervezetem érzékeny erre, teljesen mindegy, hogy valakivel minden más tökéletes lenne, ha dohányzik, fájó szívvel, de búcsút mondok, mert nekem ez egy olyan fontos dolog, amiből nem tudok engedni, ha engedek, akkor meg rosszul érzem magam.

Gondold át, mit vársz egy kapcsolatban, és mellette megvan-e minden, ami NEKED fontos, ami nélkül nem érzed jól magad. Vannak olyan emberek, akiknél nem vész el a lendület.

2019. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!