Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal már lassan 2 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már lassan 2 éve együtt vagyunk, és azt veszem észre rajta hogy csak én érdeklődöm iránta. Nem bízik bennem, és apró hülyeségen is képes össze veszni velem. Nem keres, napközben egyszer sem hív fel hogy, szerelmem miújság?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek?
2018. nov. 14. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott vagy szendvedj tovább, ez a két lehetőséged van. Egyedül akkor sem fogod ezt a szarkupacot megjavítani, ha beleszakadsz.
2018. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi még 10 év után is többször keressük egymást, pedig a válás határán állunk. Igaz, hogy praktikus okokból kell beszélnünk, de 2 év után még nagyon korai ez az eltávolodás. Persze nálunk is volt sok hullámvölgy, mindig akkor változtak a dolgok, amikor azt mondtam: szakítsunk.
2018. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem sem keres napközben. Este beszélünk telefonon és ennyi. Akkor most engem sem szeret a párom és hagyjam ott?
2018. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem sem keres soha. Sem telefonon, sem úgy, hogy napközben esetleg rámírna egy mondatot. Sokszor megbeszéltem már vele, hogy nekem annyira hiányzik egy-egy kedves mondat napközben, vagy bármi ilyesmi. De semmi. Ő általában már fél 4 - 4 között otthon van, én fél 9re érek haza. Délután sem ír, mikor már otthon van. Vagy elfogadod, hogy ilyen és szereted így, ahogy van, vagy ha nem tudod elfogadni, továbblépsz.
2018. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!