Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lehetőség itt magyarországon hogy felbérelek egy nőt arra hogy tegye a páromat próbára?

Figyelt kérdés
A párom megcsalt fel eve és igazából most derult ki minden . szeretném a bizalmamat vissza szerezni és tudom hogy létezik ilyen dolog a világban hogy van egy nő akinek fizetni kell és bepróbálkozik a férfinál. most térjünk el attól h hulye ötlet vagy nem .. én úgy gondolom h ezzel csak nyerhetek mert ha enged a férfi a csábításnak akkor miért is pazarolnam még az energiámat ő rá. tehát van ilyen szolgáltatás magyarországon ? lányok próbáltatok már ezt a módszert? es ha nincs ilyen lenne esetleg aki beválalná dunántúlról? gondolom felmerül a kérdés bennetek hogy miért nem engedem el ha nem tudok megbízni benne .. terhes vagyok tőle és nem akarom hogy a gyerekem apja legyen ha ezek után újra megtudna csalni .

2019. jan. 7. 15:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, de ha éppen akkor nem lesz semmi, attól még máskor megcsalhat.
2019. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy szülsz neki gyereket vagy sem, attól ő még ilyen jellem. Nem fog változni sajnos :( én a helyedben gondolkodnék a B terven. Oké, hogy nem akarod, hogy a kisbaba csonka családban nőljön fel, de azt se akarhatod, hogy az anyukája egy idegroncs legyen és, hogy az apja meg az anyja folyton veszekedjenek. Egy kisbaba /kisgyerek megérzi ám a feszültséget az anyukáján és sírni fog. Nem akarod ezt, ugye?
2019. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
75%
Az igaz.Meg a másik srácnak is van igaza,ingyen lenne,csak el kéne fogadni,h bizalom nulla,folyamatosan megcsalta eddig is,vszeg el fog csábulni.Minden esetre nekem ìgy kívülállòként egy érdekes gondolat.Persze ha benne lennék már nem.
2019. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

"...azt is tudom hogy milyen érzés az hogy van egy férfi a családba és folyamatosan bántja lelkileg és fizikailag az anyát ( nálunk még csak lelki bántalmazás volt a kapcsolatba )"

Ezek szerint viszont nem nekem nincs fogalmam az élet dolgairól. Szemét dolog a szülni valakit arra, hogy megtapasztalhassa neked milyen szar volt az életed.

32/f

2019. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan, ha fizetsz egy lányt, akit elutasít, akkor utána megnyugszol? Újra bízni fogsz benne? Nem fog ott motoszkálni az agyadban, hogy egy másik nővel hempergett?

Évente tesztelni fogod, hogy biztos hűséges? Mert azt az egy megcsalást, hidd el, hogy nem fogod tudni kitörölni a fejedből...

2019. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha egy jó nő nyomul, akkor 95% akkor is elcsábul, ha előtte hűséges. Borítékolható, hogy bukni fog.

Azt is írod, hogy lelkileg bántalmaz.


Nőként írom: hanyagold.


Azt döntsd el, hogy egyedül vállalod a picit, fel tudod nevelni, vagy nem.

Az teljesen mindegy, hogy most maradsz vele egyedül, 5 hónap vagy 5 év múlva, a végeredmény ugyanaz. Azon ne is gondolkozz, hogy ti ketten együtt felnevelitek, mert az is csoda, ha még egy évig együtt maradtok.

2019. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Pedig az 57% nak igaza van...barátnőm is tesztelgette a hűtlen barátját, ugyanúgy vele maradt utána. Te sem fogod elhagyni. TIPIKUS.
2019. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%
Megcsalàsra nincs bocsánat. Kár ezt megpróbálni ilyen erőltetett módon szèpíteni.
2019. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megcsalt, és megbocsátottak neki, az másodszor meg harmadszor is meg fog csalni. Ha most teper nálad, az csak a gyerek miatt van. Biztos lehetsz benne, hogy amíg a tehénkéje otthon borjazik, ő máshol fogja inni a tejet ;)
2019. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki megcsal az nem szerelmes. Akkor meg már régen nincs értelme a kapcsolatnak. Megcsalás ide vagy oda ez a kapcsolat soha nem fog működni. Kellemes szingli anyaságot.
2019. jan. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!