Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27-30 közötti férfiak, ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27-30 közötti férfiak, ti a 20 év körüli lányokat mennyire veszitek komolyan? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Komolyabb kapcsolatot terveznétek velük? Vagy csak pár alkalomra kell? Mennyire zavaró a nagy korkülönbség? Akinek van tapasztalata, az is érdekelne.

2019. jan. 8. 18:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor rájövök, hogy igenis érett lány voltam :D 18-20 évesen minden nálam próbálkozó 30as pasit kioffoltam a francba. Pont azért, mert azok a pasik akik nálam próbálkoztak, nagyon jól tudták hogy a 30as nőknél nincs esélyük, mert link, éretlen lúzerek voltak, normális munka, célok, kilátások nélkül. Azt hitték, hogy én kis naiv 18 évesen biztos elhiszem nekik hogy mennyire az élet császárai akik csak a megfelelő alkalomra várnak... És csak várnak és várnak.

És 20 évesen is volt 30as pasi aki bejött, de azok meg normális életet éltek, dolgoztak és eszükbe se jutott minden hétvégén a bárban lógni 20as csajokat nézegetve.

Egyik legjobb barátnőmnek pont ilyen nulla pasi udvarolt elég sokáig amikor mi 19, a pasi meg 31-32 éves volt. Sose értettem, hogy mit eszik rajta a barátnőm, de a pasi tényleg elő tudta adni hogy mekkora fasza srác. Nyilván húzták egymás idejét fél évig, aztán vége is lett.

Természetesen ez nem jellemző mindenkire és minden esetre, én így láttam 20 évesen és most 30 évesen is azt látom, hogy csak a lúzer pasi ismerőseim próbálkoznak fiatal, befolyásolható csajoknál.

Meg hát nyilván van aki a fiatal csajokra gerjed, az meg az ő ízlése, de ott szerintem elsősorban szexuális kapcsolatról van szó, nem párkapcsolatról.

ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11. Ez jó nagy hülyeség. Én 30 éves vagyok és 20 éves barátnőm van. Egyetemre járok, mellette dolgozom. Saját lakásom van, éltem már külföldön. Vagy nem tudom mit értesz lúzer alatt. Vannak barátaim is, közeli jó barátok és nagy haveri kör is.


Igen, jobban tetszenek külsőre átlagban a 20 éves nők, mint a 30 évesek, de a 30 éveseket sem küldöm el. Vagy ha a most 20 éves majd egyszeri feleségem 30 lenne, akkor nem cserélném le. De hagy ne magyarázkodjak már emiatt. Neked is jogod van ahhoz, hogy jobban tetszenek neked a jóképű pasik, mint a nem jóképűek, vagy magasak, mint az alacsonyak.

Ez mellett azt szeretem, hogy a 20 évesek nem akarnak gyereket, mint a 30 évesek legtöbben. Randizok 26-28 körüli vagy feletti nőkkel és a legtöbbön annyira látszik, hogy nem az ember személyiségét/külsejét nézik, hanem azt, hogy tudnak-e a pasival pár éven belül gyereket csinálni, magyarul van-e a férfinak jó munkahelye, valamicske vagyona. Nekem van, de hányok ettől a hozzáállástól és nagyon sokszor átüt ismerkedéskor akkor is, ha nem explicit módon csinálják akkor is.


Plusz az egyetemisták általában nyitottabb, liberálisabb emberek. A legtöbb 30 évesen nemtől függetlenül azt veszem észre, hogy iszonyú beszűkült a gondolkodásuk van. Nekem iszonyatosan szabad életem van és ez mellett egy liberális (nem csak politikai értelemben), szabad, elfogadó ember vagyok (nem csak olyan dolgokkal kapcsolatban, amikkel egyetértek). Az egyetemistákban látom meg saját magamat sokkal jobban, a kíváncsiságot a világra, a nem beszűkült gondolkodásmódot. A kollégáimon pl. azt látom, a korombelieken is, hogy a szürke hétköznapokban és a mókuskerékben élnek, ugyanúgy néznek ki a mindennapjaik már és hasonlók.

ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11es vagyok. Ezt viszont maximálisan aláírom amit mondasz és engem is megdöbbent nőként, hogy hogy el tud cseszni egy normális nőt ha hirtelen beindul a biológiai órája. Viszont hidd el pár éve még társkeresőztem és a pasik nagy része is már gyermekei anyját keresi 30 körül, ami számomra is ijesztő volt, mert a nőgyógyász is 26 éves korom óta tenyészkancának néz.

Amit írtam ezek alapján nem kell hogy magadra vedd. De attól még saját tapasztalatom, hogy azok a pasik keresnek jóval fiatalabb csajt akik 'be akarják törni' őket, vagy azok, akik egy velük egyidős nőnek nem tudják kielégíteni az igényeit. Tetszik vagy sem, ez a nagyobb rész. Akkor te meg a kivétel vagy.

ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!