Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve volt utoljára komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ssdff kérdése:

2 éve volt utoljára komoly kapcsolatom. Demoat találtam egy nőt akivel elkezdtem járni. Furcsa az, ha nem érzem úgy, hogy komoly párkapcsolatot szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Gyönyörű hölgy , kedves ,aranyos,de mégsem érzem úgy ,hogy mellette a helyem. Középiskolában végzős hölgyről van szó, de mivel dolgozom nem tudunk minden nap együtt lenni ugye miután neki az óráknak vége. De muszáj dolgozni és egy friss kapcsolat elején az embernek kell egy kis levegő is ,hogy maga vagy barátokkal legyen.
2019. jan. 8. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Helyesen gondolod, én is így tennék, de ismétlem magam: aligha fog megváltozni, még ha megígéri is. Ő ilyen és ilyen is marad (talán...)
2019. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Egy utolsó esélyt adok neki. Meglátjuk a héten mi történik.
2019. jan. 9. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!