Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez így? Ti mit tennétek? Többi lennt

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, közös munkahely, utána nem sokkal összeköltöztünk. Aztán úgy döntöttünk hogy egy babával legyen teljes a kis családunk. Most 9 honapos a kislányunk na mármost a párom teljesen megváltozott rossz értelemben. Ide költöztünk párom edesanyjahoz ideiglenesen mondván segítségünkre lesz.es közben majd gyujtunk a közös otthonra. Időközben kiderult hogy páromnak esze ágában sincs elkoltozni innen. Neki állt inni, mindennap eljar soha soha soha semmiben nem segít, ez míg dolgoztunk és máshol laktunk ketten teljesen más volt. Ugye ez a szulovarosa. Most ott tartunk hogy be iratkozott egy nappali képzésre is 34evesen és nem is dolgozik. Eddig se adott semmire pénzt magamnak és a kislányunknak mindent én veszek. És a párom még kölcsön kéreget tőlem... Amúgy van választásunk mert van egy üres lakása a mi családunknak de Neki az nem jó. Ti mit tennétek?
2019. jan. 9. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem normális. Két lehetőséged van igazából. Az egyik, hogy ultimátumot adsz neki. Vagy segít, pénzügyileg is, háztarásban, gyerek körül is és összeszedi magát, vagy otthagyod és elviszed a gyereket. A másik, hogy nem is próbálod jobb belátásra bírni, mert egyébként nem hinném, hogy változni fog. Ha egyedül is el tudod látni a gyereket akkor egyszerűen csak fogod magad és otthagyod a francba. A gyereknek se jó, ha ilyen apa mellett nő fel.
2019. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Kocc az üres kéglibe a gyerekkel.
2019. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Persze millió egyszer próbáltam már beszélni vele, most annyi a változás hogy az iskola mellett nem jár el inni, de ezt is újévtől értük el, amúgy gondolom már szarul volt a piatol. Szilvesztert is külön töltöttük én a családommal ő meg ment bulizni... Nem tudom jobb belátásra bírni, próbáltam alternatívát kitalalni hogy akkor menjünk albérletbe (mert szeretem én az anyukáját de azért sok) de ő elvből nem fizet albérletet sem. Köszönöm hogy nem hordtál le hogy minek szültem ilyennek stb
2019. jan. 9. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Menekülj... Ott az üres üres lakás igy is egyedül élsz.. Akarta a babát ő is,ez jo kérdés ám?
2019. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Hogy lenne már normális. Ez rég szakító ok. Jézusom, ilyen palit...
2019. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Persze közös döntés volt a bébi. Amúgy azért vacillalok mert Őt meg nagyon szereti. És fordított esetben én bele döglenék ha el vennék tőlem.
2019. jan. 9. 14:50
 7/14 anonim ***** válasza:
És ki venné el a munkakerülő alkoholista?
2019. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy elvenné tőlem az kB lehetetlen, csak az ő helyébe képzelve magam. És ezért sajnálom Őt. De teljesen igazatok van én is így látom csak kíváncsi voltam kívülről szemlélve nagy vonalakban mit gondoltok.
2019. jan. 9. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És meddig sajnálod,amig felnő a gyerek vagy mikor ráébredsz h kábé sperma donor az apja szereti a babyt cuki muki de semmibe nem segít nem költ a gyerekére kocsmázik szarik rád.... Ébresztő..
2019. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Aki tényleg szereti a gyereket, az foglalkozik vele, és képes a kedvéért megváltozni, hogy a gyerek anyja ne hagyja el.

Ugye érted?

2019. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!