Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóvá tegyem? Vagy ő ilyen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóvá tegyem? Vagy ő ilyen és fogadjam el így? (több lennt)

Figyelt kérdés
A barátommal 3honapja vagyok együtt.Imádom őt ő is engem.Tökéletesen megértjük egymást tényleg ilyen fiúra vágytam.Viszont!!Én hiú nő létemre szeretek öltözködni természetes határokon belül.(tiszta vasalt ruha,alkalomhoz illő divatos stb.)Ő ettől mindig el is van ájulva hogy milyen csinos vagyok.De ő...nem foglalkozik az öltözködésével pedig tellene rá.engem nem érdekel ha nem divatos.akkor mi van?így szeretem nem divatosan.de néha úgy tud megjelenni hogy nem mondok semmit.könyörgök,hogy a haját vágja le.trógerul néz ki,pedig egyetemre jár ,minkájában kimagasló nem egy csövesről van szó.szerintetek mi ilyenkor a teendő?

2014. nov. 2. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy szólsz neki, vagy puffogsz magadban, vagy keresel mást. Nem tudok egyebet elképzelni.
2014. nov. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Ne akard megváltoztatni.
2014. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tibohr ***** válasza:
Na és ezzel mi baj? Szégyelled?
2014. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
beszélj vele erről, nem hal bele ha kicsit oda figyel magára a kedvedért
2014. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
te jöttél össze ezzel az általad leirt "trógerrel" és azt irod, hogy nem is zavar ,akkor nem is értem az egészet? ..fodrászt keresel itt?
2014. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen szégyellem,ha hivatalos helyen vagy nem kocsmai körökben vele jelenek meg.
2014. nov. 2. 23:36
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert a belső a legfontosabb de akkor is.ne savazzatok már
2014. nov. 2. 23:37
 8/15 A kérdező kommentje:
Az nem zavar hogy nem divatos leszarom.csak hogy néha olyan mint egy csőlakó.
2014. nov. 2. 23:39
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
sírok :D csőlakó.Hát odamész hozzá, hogy: Figyelj te Béluka! Tök jó ez a stílus, meg minden, és ne vedd sértésnek, de szeretném ha kicsit jobban odafigyelnél magadra. Vagy célozgass.. :D "Béluka voltam fodrásznál és ez a férfi haj annyira megtetszett, olyan jól állna neked" v "Béluka megyek vásárolni vegyünk már neked is új ruhákat"
2014. nov. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
tedd szóvá aztán fogad el akárhogy is dönt
2014. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!