Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy szűz lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy szűz lánnyal. Túlságosan sok türelem kell hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretem meg minden de nem volt még dolgom szűz lánnyal. Nekem már volt több éves kapcsolatom meg én a szüzességem eldobtam mert már nyűg volt.

Szeretem ezt a lányt de ha már pl a fenekehez erek már nem mindig jó neki. Parazik ha ketten vagyunk egy szobában és tapizom.

Nehezíti a helyzetet h az anyja aki mai világban túlságosan maradi. Elszamoltatja mindennél stb.

Kor 20 és 27



2019. jan. 10. 07:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Szanlmas vagy. Remelem a lany nem neked adja oda a szuzesseget. Egyebkent talan az elejen kellett volna gondolkodni, mielott osszejossz vele... Meg a sajat korosztalyodban nezelodni.
2019. jan. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
A lány a fontos, vagy ami a lába között van? A leírásodból utóbbi derül ki, erre remélem ő is hamar rájön és nem enged neked semmit, amit nem akar.
2019. jan. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Felreertesz 2es. Nem az számít ami a lába között van hanem ő. De ha már hozzá sem erhetek rossz. Én szeretem és vagyom rá lelkileg is.
2019. jan. 10. 07:40
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem tudom egyes, ezért miért a kérdező a szánalmas. 20 éves lány oké, hogy még szűz, de hogy féljen és kellemetlen legyen ha a fenekét tapizzák..? Nekem ez fura, bár én is inkább nyűgként tekintettem a szüzességemre (nő vagyok), szóval lehet, hogy ezért.

Szerintem itt nem a szüzesség a legnagyobb probléma, azért még ha sokáig szűz is valaki, ha igazán megbízik a párjában és fejben elég érett, akkor nem fogja felesleges ideig húzni az időt, mert ő is akarja a dolgot. Nekem ez a rész, hogy "parázik ha ketten vagyunk egy szobában és tapizom" azt jelenti, hogy nem bízik meg benned, mintha nem gondolná, hogy kifejezett kérésére vissza tudod magad fogni. Ez semmiképpen sem egy jó jel.

Na meg ott van a befolyásoló anyuka. Még ha meg is történik, aminek meg kell történnie és egy normális kapcsolatban tudtok élni, akkor is folyton beleszólna, az ilyen anyukákkal a párkapcsolatban három szereplő van, nem kettő.

Szerintem menekülj, ennek rossz vége lesz.

2019. jan. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Keress más lányt
2019. jan. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

És mégis mennyi ideje vagy türelmes vele?Mennyi ideje vagytok együtt?


Lehet nem a fenekét kéne tapizni azonnal.Valószínű nem annyira érzi,hogy szereted, kb. csak azt veszi le az egészből, hogy nagyon szeretnèl már lefeküdni vele,de utána annyi is részedről.


Kicsit màsképp is közelíthetnèl hozzá,nem bízik Ő benned.Nem csoda.

Az is megoldàs,hogy keresel egy nem szűz lányt.(N)

2019. jan. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt egy fél éves kapcsolatom és aztán egy másik amiben pont a fél évnél veszítettem el. Érzed a kontrasztot? Az exemnél éreztem folyton ezt a szarságot, hogy vajon most mit "vár el" meg mikor először náluk jártam és egy nagy ágyon feküdtünk megkérdezi, hogy jobban érzem magam ha behúzza a sötétítőt... És igen, parázik az ember ilyenkor mert ő elvárt valamit amit én nem tudtam teljesíteni. Ez volt az egyik ok amiért szakítottunk. Jelenlegi páromnál egyetlen egy megmozdulásában sem éreztem, hogy elvárja. Azt, hogy akarja éreztem, de hogy sürgetne engem azt semmiképp.

Szóval hagyd, hogy találjon valakit aki nem teszi tönkre az első alkalmát és képes várni míg feloldódik a kapcsolatban.

Te eldobtad a szűzességed de másnak a (nem csak az első) testi kapcsolat előtt a lelkét kell levetkőztetni. Mégis hogy legyél meztelen valaki előtt aki talán nem képes elfogadni azt mikor rosszabb énedet hozod? Vagy nem fogja szeretni a tested bizonyos részeit? Rengeteg bökennő van ilyenkor amit sok időbe kerül legyőzni

2019. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy elég türelmes vele. Neki ez sokat jelent, félénk lány.

Szerintem neki sok idő és nagyon nagy bizalom kell hozzá. Sajnos ez ilyen. Ráadásul állandóan fél, te pedig állandóan tapizod. Próbálj meg pár alkalommal, amikor ketten vagytok ne taperolni. Ha ezek után is fél, akkor nem bízik meg benned. Nem tudom, hogy jogosan vagy nem jogosan.

Nézd, a szüzesség elvesztése nagyon sok embernél nagyon nagy jelentőséggel bír, főleg nőknél örök életre meghatározó lehet. Ha anyukája is konzervatív, akkor valószínűleg a lánya is így lett nevelve, hogy ez egy fontos dolog, nem adjuk oda akarkinek. Ez teljesen normális. Őszinte, tiszta szerelem kell hozzá. Ez bizalom nélkül nem igazán történik meg. Egyébként nem adsz túl sok okot a bizalmára, egy tapasztalatlan lány számára nagyon mohó és követelőzőnek tunhetsz. Nem tudjuk innen, hogy hogyan érsz hozzá és hogyan viszonyulsz hozzá. Az is lényeges, hogy mióta vagytok együtt.

2019. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
:D Talán vele éreztetni kellene hogy szereted
2019. jan. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem az anyja nagyban közrejátszik.De azért 20 évesen már nem kellenne gyerekesen viselkedni,és most nem arra gondolok,hogy szűz.Én otthagynám
2019. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!