Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretjük egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiona21 kérdése:

Nagyon szeretjük egymást a párommal, de ő fél meg nyílni. Hogyan legyek türelmes?

Figyelt kérdés
Sokat csalódott előttem és fel épített maga köré egy falat, amit nagyon nehezen tudok le rombolni... Ezek mellett még külföldön is dolgozik hosszú távon... Én meg nem vagyok türelmes és nagyon túl tudom reagálni az egészet. Mit tegyek?

2018. dec. 29. 03:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd. Nem benned csalódott, hanem az előző kapcsolataiban. A fal lebontása nem a te feladatod, hanem az övé lett volna, mégpedig az előtt, hogy új kapcsolatba kezd veled például. Ha emiatt lassabban haladtok, mint enélkül haladnátok, az ugyan olyan hülyeség, mint amikor beugrót irat egy tanár a vizsga előtt a vizsgaanyagból. Olyat én még nem láttam, hogy összeköltözök/megházasodok/szexelek/családot alapítok ugyan azzal a személlyel egyszer "játszásiból", egyszer komolyan... hülyeségekkel rabolja más idejét, én amondó vagyok.

32/f

2018. dec. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon szeretjük egymást és nem akarjuk h vége legyen... Annyi lenne az egész dolgom h türelmes legyek. De ezt hogy?
2018. dec. 29. 05:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy tök jó videó pont erről: [link]
2018. dec. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok türelem, empátia és szerelem kell a részedről. Lebontani nem fogod tudni, azt csak ő tudja megtenne. Viszont te támogathatod ebben, ha nem vagy túl erőszakos. Viszont ez jó sok munka és idő. Ha szereted, akkor kivárod. Viszont, ha látod, hogy ez részedről nem olyan erős, akkor inkább lépj ki.
2018. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az 1#esnek van igaza, majd megérted a saját károdon (vagy nem). A te türelmed semmiféle falakat nem fog lerombolni, azt maximum ő tud. Elhiszem, hogy szereted, de valószínűbb, hogy inkább az ő idealizáltabb képét, ő meg nem nagyon tudja mit is akar és ezt külföldön tökéletesen meg tudja tenni. Néha ott vagy, szórakoztok, aztán annyi (vagy fordítva). Szerinted ez egy világra szóló nagy szerelem?


Búfelejtő kapcsolatba sosem szabad kezdeni, abból csak rosszul jöhetsz ki.


De mondom, ha nekem nem hiszel, a saját károdon majd úgyis megérted.

2018. dec. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és tudom h ő is engem, és kitartok mellette, eszem ágában sincs elhagyni... Csak nagyon nehezen tudok türelmes lenni. Ennyi az egész baj
2018. dec. 29. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy fél megnyílni? Miben fél megnyílni?
2018. dec. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!