Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult veletek, hogy külső változás miatt kevésbé találtátok vonzónak a párotokat?

Figyelt kérdés

Főleg hosszabb párkapcsolatban élők véleménye érdekel (tehát nem a 3 hónap és szakítunk mert meguntam kategória)

Lassan 4 éve járunk, első szerelmei vagyunk egymásnak, tiniként jöttünk össze. Azóta felhagyott a sporttal, nem hízott, vékony testalkat, de az izmain eléggé meglátszik. A haján is változtatott nemrég, ami nekem határozottan nem tetszik, ezt nyíltan meg is mondtam neki, mire kb közölte, hogy "ez van, sajnálja, ha nem tetszik".

Nem voltam még hasonló helyzetben, őszintén tanácstalan vagyok és ugyanakkor szégyellem is magam, hogy ilyen dolgok pl hatással vannak arra, hogy szexuálisan mennyire találom őt vonzónak. Volt valaki akinél hasonló helyzet állt fenn? Mit tudtok javasolni?



2019. jan. 10. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha hízott volna 20 kilót, vagy kiesett volna pár foga, akkor megértem, de most komolyan azon vagy kiakadva, hogy más lett a haja? Mi lesz itt, ha terhes lesz, akkor szerinted mennyit fog változni a teste? Egyáltalán minek kezdesz hosszútávú kapcsolatba, ha azt hiszed, hogy mindig úgy fog kinézni, mint ahogy abban a pillanatban nézett, mikor megismerted. Elég felszínes ember lehetsz.
2019. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! én vagyok a női fél a kapcsolatban, a hajjal kapcsolatban lehet nem fogalmaztam egyértelműen: úgy döntött, hogy innentől kezdve ilyen stílusban szeretné hordani a haját (ami szerintem nem is áll jól neki és számomra sem vonzó). Lehet, hogy számodra ez felszínes, de magam is értetlenül állok ezelőtt, hogy ilyen külsőségek hatással vannak a szexuális életre, számomra ez egy érzés, amit még én sem értek, de köszönöm, hogy vetted a fáradtságot és leírtad a véleményedet!
2019. jan. 10. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Szió!

Én is nő vagyok, hasonló cipőben. Teljesen értem, mire gondolsz! Ha a párom pár mm-esre vágja a haját, vagy teljesen megborotválkozik, nekem sem tetszik annyira külsőre! Mikor megismerkedtünk sem volt szakálla, de rövid időn belül kipróbálta a stilust és megőrültem érte.

Te is , én is tudjuk, hogy ezek csak külsőségek. Ettől függetlenül szeretjük a párunk és vele vagyunk ,csak van néhány dolog ami sokkal előnyösebb számunkra. Mindenkinek megvan a zsánere, szexepilje ami tetszik és vonzó számára, tök normális, hogy ezek jobban beinditják a fantáziánk és kivánatosabbak számunkra.

Dupla annyira kivánom a párom mikor előnyös a frizurája, megvan az ápolt szakálla és emellé még felvesz egy inget is <3

Nyilván nem szabhatja meg senki, hogy hogyan nézzünk ki, viszont néha azért a kedvében járhatunk. Hisz ki ne szeretne mégjobban tetszeni a párjának? Mi is néha csak ezért szerzünk be egy csinos rucit vagy fehérnemüt. Ezt azért megérthetné a párod és fontolóra vehetné amit mondasz.

2019. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Nagyjából én is úgy érzem magam, mint #3

Imádom mikor a kedvesem "kinyalja" magát, de 1 év alatt kb 3x, ha láttam ingbe, pedig lehengerlően néz ki benne. Néha kissé el tudja hagyni magát. De attól még ugyan úgy szeretem, csak mikor kitesz magáért mégjobban bolondulok érte.

2019. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Voltam hasonló helyzetben. Hosszú hajból hirtelen rövid lett. Érzelmek megmaradtak, de szexhez már nem igazán volt kedvem.
2019. jan. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:
58%

Az asszony volt, hogy lefogyott 15 kilót (kórházban volt majd 2 hónapig).


55 helyett 40 lett.


Úgy nem volt szép szegénykém, de mikor visszahízott 55-re, már egyből rákattantam :)


És ha nagy ritkán felhúzza a szemüvegét, majd megveszek érte :)


12 éve vagyunk együtt.

2019. jan. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi mindenkinek! Igen nekem is a megbolondulokérte hosszú hajból lett először kopasz (arról még így azt gondoltam hogy így az életben egyszer belefér, majd megnő bár attól is kiakadtam mert nem is szólt előtte), s azóta mindig klasszik fiús rövidre van vágva, nem tudom bennem olyan kisfiús hatást kelt rajta :( Depersze ettől függetlenül szeretem, csak nehéz megbírkózni ezzel az érzéssel
2019. jan. 10. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a lányról mentek le az itmok, a feszesség. Szerettem őt, de már nem kívántam az ágyban, egyszerűen nem tetszett.

Ha a vágy megvan,akkor nincs gond a változással. Ha akkora a változás, hogy megöli a vágyat, akkor vége.

2019. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!