Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drasztikus külső változás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drasztikus külső változás, meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

A párommal három éve vagyok együtt. A kezdetektől hosszú hajam volt, imádja, azt mondja, egy nőnek legyen hosszú haja.

Az én hajam iszonyatosan száraz, pedig évek óta kezelem, egy hónapja voltam vágatni, már most szét van törve a vége. Egyszerűen nem szeretem, rengeteg macera és baj van vele, úgyhogy egyre jobban gondolkozom, hogy rövidre vágatom. A párom hallani se akar felőle, közölte, hogy nem engedi, ne csináljam, úgy nem fogok neki tetszeni.(ennek ellenére egy éve majdnem megcsalt egy vállig érő hajú lánnyal, szóval szerintem ezek után baromira nem a hajhossz számít, hanem, hogy szép-e az illető, meg hogy menynire hívja fel a figyelmét). Na visszatérve, elegem van a hajamból, megkeseríti a mindennapjaim, iszonyatos önbizalomhiányom van miatta. Úgy érzem, hogy akarom kipróbálni magam, levágatni, hiszen 19 éves vagyok, még van ideje visszanőni. A párom viszont nem engedi.

Tudom, hogy fontos a külső, nyilván, de anno Ő is levágatta a vállig érő haját tüsire(jó, ő fiú, de akkoris), akkor én miértne változtathatnék?


Ti bemernétek vállalni? Nem egy lány ismerősöm van, aki otthagyta a szép hosszú haját, rövidre vágatta, és iszonyatosan jól áll neki, a fiúk szerint is.


2015. febr. 17. 11:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
47%
Vállald, de 70% esély van rá hogy el fog hagyni. És még csak le sem szidhatod érte, mert ő előre szólt.
2015. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
Akkor majd elhagy. Most komolyan, ha azért nem vonzódna hozzád, mert rövidebb lett a hajad, akkor nem hiszem, hogy túlságosan kár lenne érte. Te tested, nem az övé, ha nem tetszik, szokja meg a másét.
2015. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%

Én is amint elköltözik otthonról és összeköltözök a barátommal levágatom félhosszúra.


Sportban nagyon zavar a hosszú lobonc, mindig csak a baj van vele. Az én párom sem repes érte, de meggyőztem, hogy én így sokkal jobban fogom érezni tőle. És nem a hajon múlik egy kapcsolat... ha igen az gáz. :D

2015. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát ja égjen a pokolban, mert nem szeretne egy olyan nővel lenni aki úgy fog kinézni mint egy srác/lezbikus nő.
2015. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szerinted is tedd meg, biztos jól fog állni. Ha meg ezért hagy el a párod, akkor jobb is, mert egy igazi bunkó és amúgy is megtette volna, attól függetlenül, hogy levágatod-e a hajad vagy sem. (Mivel egyszer már majdnem megtette.)
2015. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem engedi?! A barátnője vagy, nem a tulajdona. Ha meg otthagy, mert levágattad a hajad, akkor az egy sekélyes bunkó. Nyugodtan vágasd le, ha neked úgy jobb lesz.
2015. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
30%

Sekélyes bunkó meg minden ja... De ha fordítva lenne már menne is az hogy "mé nem tud ennyit megtenni az a bunkó (akkor is a csávó a bunkó persze) hogy nem akar tetszeni a nőjének blablabla mekkora tahó".


RÉSZREHAJLÁS FAIL

2015. febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%
Mind szép és jó amit írtok, de ha valakinek nem tetszik a másik, most akár változás miatt, minek maradna mellette? Ha elveszik a vonzalom, úgyis megöli a kapcsolatot.
2015. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem a párom megtette és először köpni-nyelni nem tudtam...meglepetésnek szánta. Neki is rövid szőke haja lett a hosszú középbarnából.....és imádom. gyönyörű szép arca van és a rövid haj még jobban kiemeli!!!! :)

A fodrász nagyon ügyes volt, először azt javasolta Neki, hogy menjen el egy paróka boltba és próbáljon fel néhány fazont, melyik is tetszik neki. Nem minden frizurát lehet kivitelezni ritka vékony hajból......

Amikor már tudták, hogy melyik a befutó akkor látott csak neki vágni...csak így érdemes neki kezdeni.

37F

2015. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hm...

Engem valahogy nem érdekelne a "párom" véleménye -aki majdnem megcsalt- egy ilyen dologban. [Bár lehet, hogy csak azért, mert akkor már nem lenne a párom]

2015. febr. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!